Prestupový termín
SEPTEMBER 2011

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum schválené do ... pozn.
1 931107 ANDRISEK Maroš Jednota Bánová Družstevník Hôrky 10 10.09.2011 31.12.2011 ZA
2 800429 BALAŠKO Ján Baník Ružiná FC Slovan Divín 15 22.09.2011 30.6.2012 LC
3 800930 BALÁŽ Emil ŠK Tvrdošín Družst.Oravská Poruba 10 09.09.2011 31.12.2011 DK
4 930619 BALÁŽ Ivan MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 02.09.2011 31.12.2011
5 891019/SRB BALINOVIČ Boris MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 14.09.2011 15.3.2012
6 921023 BARÁT Filip FO Lovča OFK 1950 Priechod 10 23.09.2011 30.6.2012
7 931224 BELIČKA Ján Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 10 09.09.2011 30.6.2012
8 961107 BEŇO Dávid FO Lovča FK Žiar nad Hronom 10 22.09.2011 30.6.2012
9 900118 BERNÁT Marián Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 10 08.09.2011 30.6.2012 CA
10 950930 BJALOŇ František Družstevník Mútne ŠK Badín 10 30.09.2011 30.6.2012
11 960616 BODNÁR Miloš MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 7 30.09.2011 30.6.2015
12 900716 BOROŠ Tomáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 30.09.2011 31.12.2011 MT
13 940721 BREHOVSKÝ Ján Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 10 30.09.2011 30.6.2012 CA
14 890218 BRŇÁK Juraj MŠK Námestovo Slovan Magur.Vavrečka 10 30.09.2011 31.12.2011 DK
15 940708 BRODZIANSKY Robert MFK Nová Baňa OŠK Brehy 7 13.09.2011 ZH
16 890110 BURKUŠ Štefan OFK Jaklovce Baník Štiavnické Bane 15 29.09.2011 31.12.2011
17 860923 CETERA Lukáš OŠK Baník Stráňavy TJ Divinka 15 18.09.2011 31.12.2011 ZA
18 910604 CIBUĽA Boris Družstevník Klenovec Tatran Breznička 15 09.09.2011 30.6.2012 LC
19 931119 CIBUĽA Marek Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 09.09.2011 31.12.2014 RS
20 920707 CUBINEK Matej MŠK Námestovo Družst.Orav. Polhora 15 23.09.2011 ZH DK
21 940701 CZÖDÖR Roman MFK Ružomberok MFK Tatran L.Mikuláš 10 15.09.2011 30.6.2012 LM
22 890110 ČAKLOŠ Tomáš MŠK Tesla Stropkov MFK Nová Baňa 10 30.09.2011 31.12.2011
23 941126 ČEPEC Denis FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 10 29.09.2011 ZH
24 941126 ČEPEC Denis MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 10 30.09.2011 30.6.2012
25 930108 ČEPEC Jozef FK Čadca Beskyd Svrčinovec 15 14.09.2011 ZH CA
26 940615 ČILIAK Dominik ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 10 07.09.2011 30.6.2012
27 750715 ČIPČALA Miroslav Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 28.09.2011 30.6.2012 LC
28 871004 ČIPČALA Pavol Tatran Breznička Jednota Málinec 15 02.09.2011 30.6.2012 LC
29 730719 ČOREJA Rastislav Pokrok Turč.Kľačany Štart Priekopa 15 30.09.2011 31.12.2011 MT
30 920528 DANIŠ Radoslav Kinex Bytča ŠK Štiavnik 15 23.09.2011 31.12.2011 ZA
31 951209 DOBIAŠ Martin LAFC Lučenec Baník Kalinovo 7 30.09.2011 30.6.2012
32 830314 DOBOŠ Dušan Družstevník Ďanová ŠK Dynamo Diviaky 15 30.09.2011 31.12.2011 MT
33 960826 DOBOŠ Roman ŠK Kremnička FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 09.09.2011 ZH MT
34 901119 DOSTAL Rudolf ŠK Javorník Makov Slovan Podvysoká 10 08.09.2011 ZH CA
35 940111 DRAHOŇ Kristián Sokol Sielnica MFK Lokomotíva Zvolen 7 14.09.2011 31.12.2011
36 900615/SRB DUNJIČ Marko MŠK Turany FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 15.09.2011 31.12.2011
37 951216 DURAJ Stanislav Slávia Zákopčie Polom Raková 10 06.09.2011 31.12.2011 CA
38 941120 ĎURICA Viktor MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Dobrá Niva 10 30.09.2011 ZH
39 920415 DUTKA Tomáš FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 15 02.09.2011 31.12.2011
40 960618 DVORSKÝ Dominik Prameň Kováčová OŠK Lieskoved 10 16.09.2011 30.6.2012
41 950108 ELIAŠ Patrik FK Žiar nad Hronom Inter Horná Ves 10 23.09.2011 ZH
42 900910 EPPINGER Dávid TJ AC Mužla FC Agro Veľká Čalomija 15 16.09.2011 31.12.2011 VK
43 670318 FAKTOR Ľubomír Pokrok Stará Bystrica ŠK Metalservis Králiky 10 30.09.2011 30.6.2012
44 940105 FIAM Martin Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 10 09.09.2011 30.6.2012
45 960921 FRANEK Patrik TJ Stráža Fatran Krasňany 7 05.09.2012 30.6.2012
46 920916 FRONKO Michal ŠKM Liptovský Hrádok Družs.Liptovská Kokava 15 30.09.2011 ZH LM
47 960524 FÜLÖP Marek Družstevník Dražkovce FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 30.09.2011 30.6.2012 MT
48 970921 GABAJ Peter TJ Fačkov FK Rajec 7 28.09.2011 30.6.2012
49 870526 GALETA Roman OŠK Hodruša-Hámre OŠK Brehy 15 23.09.2011 31.12.2011
50 960210 GALGÁNEK Daniel Tatran Oščadnica Tatran Krásno n.Kys. 10 12.09.2011 31.12.2011 CA
51 940903 GAŠPIERIK Matúš Jednota Bánová ŠK Lietava 10 29.09.2011 31.12.2011 ZA
52 870924 GAŽO Marián ŠK Kremnička Sokol Staré Hory 10 21.09.2011 30.6.2012
53 900211 GDUĽA Roman Družstevník Ďanová Družstevník Blatnica 15 30.09.2011 31.12.2011 MT
54 960910 GEMER Martin Baník Veľký Krtíš ŽP Šport Podbrezová 7 30.09.2011 30.6.2012
55 911219/SRB GRBIČ Štefan MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 16.09.2011 16.3.2012
56 901007 GREGOR Martin ŠK Badín Slovan Tajov 10 14.09.2011 30.6.2012
57 950203 GRIEŠ Radovan MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 7 29.09.2011 30.6.2014
58 930101 GYENEŠ Gergely Družs.Kamenné Kosihy TJ Nenince 15 07.09.2011 30.6.2012 VK
59 930503 HAISTER Samuel MFK Jelšava MFK Revúca 15 01.09.2011 31.12.2011 RS
60 811121 HALVOŇ Michal Pokrok Turč.Kľačany Štart Priekopa 15 30.09.2011 31.12.2011 MT
61 800314 HAVIAR Miroslav FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 15 08.09.2011 31.12.2011
62 870930 HAVRILA Nikolaj Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 23.09.2011 31.12.2011 VK
63 960126 HLADIŠ Robert OŠK Istebné MFK Ružomberok 10 29.09.2011 30.6.2015 LM
64 960406 HODŽA Rastislav PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 7 16.09.2011 31.12.2011
65 960110 HOLICZ Matej MŠK Námestovo Slovan Magur.Vavrečka 10 27.09.2011 30.6.2012 DK
66 940523 HORVÁTH Peter MFK Ružomberok MFK Tatran L.Mikuláš 10 15.09.2011 30.6.2012 LM
67 750710 HRNČIAR Pavol CŠK Cinobaňa Jednota Málinec 15 27.09.2011 31.12.2011 LC
68 950707 HUDÁK Michal MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Jakubovany 7 06.09.2011 ZH
69 910107 HÝLL Michal ŠK Belá TJ Stráža 15 03.09.2011 30.6.2012 ZA
70 960910 CHMELICKÝ Štefan MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 7 29.09.2011 30.6.2015
71 951207 CHOMISTEK Jakub Družstevník Dlhá n.Or. FC Oravský Podzámok 10 28.09.2011 ZH
72 951207 CHOMISTEK Jakub FC Oravský Podzámok Dukla Banská Bystrica 10 29.09.2011 30.6.2012
73 900820 IŠTOŇA Maroš FK Krivany OŠK Rosina 15 09.09.2011 30.6.2012 ZA
75 940228 IZRAEL Matej Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 10 09.09.2011 31.12.2011
76 810406 JÁGERSKÝ Miroslav Baník Veľký Krtíš Družstevník Želovce 15 30.09.2011 31.12.2011 VK
77 861206 JOMBÍK Ján MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 15 30.09.2011 30.6.2012 VK
78 940119 JURDÍK Rastislav Raven Považ.Bystrica Dukla Banská Bystrica 10 09.09.2011 30.6.2013
79 920407 JURIGA Lukáš Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 27.09.2011 31.12.2011 LC
80 750111 KAČMARÍK Michal ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 15 10.09.2011 31.12.2011 LM
81 910508 KÁLOVEC Ladislav MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 15 01.09.2011 30.6.2012 RS
82 910608 KAPIČÁK Patrik MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 15 09.09.2011 31.12.2011 DK
83 920214 KAPUSTA Mário ŠK Kremnička Slovan Malachov 10 09.09.2011 30.6.2014
84 811112/MAC KARAKAČANOV Dragan FK Žiar nad Hronom Slovan Dudince 15 06.09.2011 31.12.2011
85 861010 KARÁSEK Michal Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 24.09.2011 31.1.2012 LC
86 890125 KISZELY Robert Slovan Šahy Družst.Kosihy n.Ipľom 15 09.09.2011 5.8.2012 VK
87 950519 KMECÍK Matúš Kinex Bytča MŠK Žilina 10 30.09.2011 ZH ZA
88 820528 KOPÁSEK Michal Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 10 29.09.2011 30.6.2012
89 910704 KOPKÁŠ Martin MFK Revúca Štart Sirk 15 30.09.2011 30.6.2012 RS
90 761121 KOŠÍK Štefan Družs.Kamenné Kosihy Družstevník Cerovo 10 14.09.2011 30.6.2012
91 931208 KOŠÚT Anton MŠK Námestovo Slovan Magur.Vavrečka 10 29.09.2011 30.6.2012 DK
92 950208 KOVÁČ Pavol Družstevník Očová MFK Lokomotíva Zvolen 7 08.09.2011 30.6.2013
93 900813 KOVÁČIK Štefan OŠK Rosina TJ Višňové 15 17.09.2011 31.12.2011 ZA
94 871108 KOZLÍK František FC Junior Radvaň Žiara Horná Štubňa 15 09.09.2011 30.6.2012
95 930409 KRAJČI Jakub Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 7 02.09.2011 30.6.2012 LM
96 900623 KRAJNIK Boris OŠK Rosina TJ Višňové 15 16.09.2011 31.12.2011 ZA
97 880705 KRÁĽ Martin TJ Iľanovo ŠK Agro Baník Dúbrava 15 02.09.2011 31.12.2011 LM
98 910301 KRIŠTOFÍK Šimon MŠK Kys.Nové Mesto Kysučan Ochodnica 15 30.09.2011 31.12.2011 CA
99 951227 KRUŽEC Dušan MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Agrokom.Budča 7 20.09.2011 ZH
100 951207 KUBÁŇ Martin ŠK Závažná Poruba Družba Smrečany-Žiar 10 29.09.2011 30.6.2012 LM
101 811210 KUBÍK Miloš OŠK Baník Stráňavy Hviezda Zádubnie 15 28.09.2011 30.6.2012 ZA
102 920330 KUBIŠ Pavel Baník Kalinovo Družs.Hrnčiarska Ves 15 02.09.2011 31.12.2011 RS
103 920213 KUČAVÍK Milan ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 10 21.09.2011 30.6.2012
104 770921/TCH KÚDELKA Viliam Štart Priekopa MŠK Turany 15 23.09.2011 30.6.2012 MT
105 820610 KUCHÁRSKY Patrik Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 30.09.2011 31.12.2011 VK
106 930717 KURIC Jozef ŠK Hrochoť ŠK Kremnička 7 23.09.2011 31.12.2011
107 930213 KURIC Marek OŠK Stožok MFK Detva 7 09.09.2011 30.6.2012
108 960514 KURTULÍK Samuel MFK Ružomberok MŠK Námestovo 10 30.09.2011 ZH DK
109 951221 LAURINC Lukáš Sokol Braväcovo ŠK Kremnička 7 08.09.2011 ZH
110 950217 LEPIEŠ Richard FK Jupie BB-Podlavice MFK Lokomotíva Zvolen 7 09.09.2011 ZH
111 901012 LÍŠKA Robert FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 17.09.2011 31.12.2011 MT
112 950112 LUKAČKA Juraj OFK Slávia Chrenovec Žiara Horná Štubňa 15 21.09.2011 30.6.2012 MT
113 920711 LUKÁŠIK Daniel Družstevník Dražkovce FK Trebostovo 15 22.09.2011 ZH MT
114 850218 LYSINA Tomáš Partzán Čierny Balog ŠK Metalservis Králiky 10 28.09.2011 30.6.2012
115 950815 MAGA Richard FK Biely Potok Sokol Komjatná 10 02.09.2011 ZH LM
116 950815 MAGA Richard Sokol Komjatná OŠK Lisková 10 02.09.2011 30.6.2012 LM
117 960704 MAGULA Martin PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 7 09.09.2011 30.6.2014
118 780725 MACHUNKA Peter MŠK Námestovo Slovan Trstená 15 22.09.2011 31.12.2011 DK
119 840807 MALACHOVSKÝ Ján CSM Tisovec ŠK Heľpa 10 20.09.2011 30.6.2012
120 970315 MALATINEC Maroš Slovan Podkriváň TJ Kriváň 7 14.09.2011 30.6.2013
121 960727 MALČEK Patrik Družstevník Mýtna LAFC Lučenec 10 05.09.2011 30.6.2012 LC
122 941229 MALÍK Marek ČSFA Malacky Dukla Banská Bystrica 7 30.09.2011 30.6.2012
123 850823 MÁRA Tomáš Tatran Bytčica RTJ Brodno 15 16.09.2011 31.12.2011 ZA
124 790522 MARČAN Robert REaMOS K.Lieskovec OŠK Rudina 15 29.09.2011 31.12.2012 ZA
125 960120 MARKOVIČ Roman LAFC Lučenec Slovan Tomášovce 10 06.09.2011 30.6.2012
126 691109 MARON Ján Pokrok Turč.Kľačany MŠK Turany 15 07.09.2011 31.12.2011 MT
127 851216 MARTINIAK Miroslav Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 15 08.09.2011 30.6.2012 MT
128 871220 MARUŠINEC Viliam Družs.Mníchova Lehota ŠK Podhorie 15 03.09.2011 30.6.2012 ZA
129 890903/SRB MASLAKOVIČ Miloš MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 14.09.2011 15.3.2012
130 801006 MATEJČÍK Martin Družstevník Belá Slovan Žabokreky 15 16.09.2011 31.12.2011 MT
131 930820 MEDVEĎ Marek OŠK Stožok MFK Detva 7 09.09.2011 30.6.2012
132 911106 MIČIAN Peter Družstevník Dražkovce Slovan Žabokreky 15 02.09.2011 30.6.2012 MT
133 740322 MIČÍK Miloš MFK Žarnovica Partizán Župkov 15 02.09.2011 31.12.2011
134 911012 MIKLO Michael ŠK Tempus R.Sobota Druž.Veľké Teriakovce 15 22.09.2011 30.6.2012
135 890616 MILO Marián Fatran Dolná Tižina OFK Teplička n.Váhom 15 02.09.2011 31.12.2011
136 920326 MIŠÍK Štefan OŠK Likavka Sokol Komjatná 10 01.09.2011 30.6.2012 LM
137 920206 MIŠKO Imre Slovan Šahy Družst.Kosihy n.Ipľom 15 13.09.2011 31.12.2011
138 900426 MIŠKUF Michal FK Jupie BB-Podlavice ŠK Selce 15 05.09.2011 30.6.2012
139 880128 MORAVČÍK Juraj ŠK Badín TJ Hronsek 10 21.09.2011 31.12.2011
140 910311 MUCHA Peter FC Lokom.ŽOS Vrútky Turčan Košťany 15 30.09.2011 ZH MT
141 870122 NOVOSEDLIAK Jakub ŠK Aqua Turč.Teplice MŠK Turany 15 29.09.2011 31.12.2011 MT
142 921126 ONDRUŠ Ján FK Terchová ŠK Gbeľany 15 29.09.2011 30.6.2012 ZA
143 960211 ORÁVIK Patrik Partizán Prečín MŠK Žilina 7 28.09.2011 30.6.2012
144 960404 ORČÍK Adrián OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 10 09.09.2011 30.6.2012 LM
145 960424 OSADSKÝ Branislav OŠK Istebné MFK Ružomberok 10 29.09.2011 30.6.2015 LM
146 931211 OSWALD Lukáš FO Lovča FK Žiar nad Hronom 10 22.09.2011 30.6.2012
147 850307 OŠŤADNICKÝ Marián OŠK Lokca Tatran Klin 10 28.09.2011 31.3.2012
148 810724 PÁNIK Vladimír Slovan Trstená Sokol Liesek 15 22.09.2011 30.6.2012 DK
149 890203 PERECÁR František MFK Slovan Sabinov OŠK Rosina 15 23.09.2011 31.12.2011 ZA
150 930921 PEŠAN Erik Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 10 17.09.2011 30.6.2012 CA
151 960417 PIATKA Michal ŠK Závažná Poruba TJ Iľanovo 10 30.09.2011 30.6.2012 LM
152 940131 PODMANICKÝ Marek Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 10 30.09.2011 30.6.2012 CA
153 941118 POLIAK Štefan TJ Stráža Družstevník Hôrky 10 02.09.2011 30.6.2012 ZA
154 960221 POLKORÁB Martin Družst.Liptov.Trnovec FC 34 LM - Palúdzka 10 21.09.2011 30.6.2013 LM
156 921117 PONIŠT Václav Tatran Krásno n.Kys. Poľana Hubová 15 30.09.2011 30.6.2012
157 870702 POVINEC Peter Kysučan Ochodnica REaMOS K.Lieskovec 15 16.09.2011 31.12.2011 CA
158 950401 PREDAJNIANSKY Martin MFK Nová Baňa OŠK Brehy 7 13.09.2011 ZH
159 910611/SRB RATKOVIČ Pavle MŠK Turany MŠK Námestovo 30 02.09.2011 31.12.2011
160 900618 RIEČAN Martin FK Šalková FK Jupie BB-Podlavice 10 02.09.2011 ZH
161 900618 RIEČAN Martin FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 03.09.2011 31.12.2011
162 910520 ROGOŇ Martin FK Terchová ŠK Gbeľany 15 29.09.2011 30.6.2012 ZA
163 830313 RONČÁK Andrej Jednota Málinec OŠK Uhorské 15 09.09.2011 31.12.2011 LC
164 950116 ROSENBERG Peter Partizán Prochoť Sokol Dolná Ždaňa 7 02.09.2011 30.6.2014
165 890317/SRB ROSIČ Marko MŠK Turany FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 15.09.2011 31.12.2011
166 650506 SIVOK Ivan Družstevník Látky MŠK Podrečany 15 16.09.2011 31.12.2011 LC
167 920620 SLÁFKOVSKÝ Jakub MŠK Kys.Nové Mesto FK Lodno 10 09.09.2011 31.12.2011 CA
168 881222/CRO SLAVUJEVIČ Saša MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 14.09.2011 15.3.2012
169 950821 SMETANA Tomáš OŠK Baník Stráňavy FK Strečno 10 03.09.2011 30.6.2012 ZA
170 940210 SMOLEŇ Marek ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 10 30.09.2011 30.6.2012
171 950530 SMOLEŇ Tomáš OŠK Bziny MFK Dolný Kubín 10 02.09.2011 30.6.2014 DK
172 960426 SOTOLÁR Mário TJ Stráža Fatran Krasňany 7 05.09.2011 30.6.2012
173 920118 STAROŇ Tomáš Snaha Ploštín FC 34 LM - Palúdzka 15 09.09.2011 30.6.2012 LM
174 940119 STEHEL Patrik Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 10 17.09.2011 30.6.2012 CA
175 931023 STRELEC Lukáš FK Jupie BB-Podlavice Partizán Čierny Balog 10 07.09.2011 ZH
176 931023 STRELEC Lukáš Partzán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 7 21.09.2011 30.6.2012
177 790516 STRIBULA Pavol OŠK Hodruša-Hámre Partizán Župkov 15 02.09.2011 31.12.2011
178 850302 SUMEGA Dominik MŠK Námestovo TJ Oravská Lesná 10 14.09.2011 30.6.2012
179 850812 SUROVIAK Michal Slovan Trstená OŠK Hruštín 15 24.09.2011 31.12.2011 DK
180 820809 ŠALIGA Patrik FK Gemerská Hôrka MFK Spartak Hriňová 15 02.09.2011 29.2.2012
181 680821 ŠAVOL Milan ŠK Drienok Mošovce ŠK Dynamo Diviaky 15 02.09.2011 31.3.2012 MT
182 931201 ŠEVEC Ján Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 10 17.09.2011 30.6.2012 CA
183 930701 ŠIDLO Marek ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 07.09.2011 30.6.2012
184 900421 ŠIMKO Branislav MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 15 23.09.2011 31.12.2011 MT
185 900827 ŠIMKO Ivan Slovan Malachov ŠK Kremnička 7 23.09.2011 30.6.2014
186 680718 ŠIRKO Ján Baník Ružiná Slovan Halič 15 13.09.2011 30.6.2012 LC
187 930715 ŠKUTA Tomáš MFK Dolný Kubín OFK Družst.Žaškov 10 16.09.2011 ZH DK
188 940416 ŠLAPKA Jozef Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 10 17.09.2011 30.6.2012 CA
189 901212 ŠPIRKO Patrik OŠK Likavka OFK Partizánska Ľupča 15 08.09.2011 30.6.2012 LM
190 870311 ŠTENGL Pavel Baník Ružiná FC Slovan Divín 15 29.09.2011 31.12.2011 LC
191 920914 ŠVEC Martin FK Terchová ŠK Gbeľany 15 29.09.2011 30.6.2012 ZA
192 891230 TARANA Pavol Kysučan Ochodnica Cemen.Lietavská Lúčka 15 17.09.2011 31.12.2011 ZA
193 951203 TKÁČIK Denis MŠK Žilina Jednota Bánová 7 28.09.2011 30.6.2012
194 840525 TOMČÍK Marek ŠK Sokol Jakub OŠK Lieskoved 15 02.09.2011 30.6.2012
195 890319/SRB TORBICA Paule MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 16.09.2011 16.3.2012
196 940315 TÓTH Zoltán FK Jesenské MŠK Rimavská Sobota 10 02.09.2011 30.6.2012 RS
197 691101 TRNKA Miroslav OŠK Lokca Tatran Klin 10 29.09.2011 31.3.2012
198 830525 TUHÁRSKY Ján Družstevník Mičiná MFK Banská Bystrica 10 03.09.2011 31.12.2011
199 900803 TVRDÝ Tomáš TJ Divinka Jednota Bánová 15 16.09.2011 30.6.2012 ZA
200 811030 UHRÍK Marcel ŠK Kremnička Iskra Horné Pršany 10 21.09.2011 30.6.2012
201 940531 URBÁNEK Adam PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 7 21.09.2011 30.6.2014
202 880614/SRB VAJAGIČ Milan MŠK Turany Družstevník Belá 15 15.09.2011 15.3.2012
203 950301 VALKO Jakub MŠK Žilina Kinex Bytča 7 28.09.2011 30.6.2012
204 930813 VELK Juraj Tatran Muráň FK Obec Lubeník 10 01.09.2011 30.6.2011 RS
205 840823 VESELIČ Roman ŠK Olympia Bobrov Slovan Magur.Vavrečka 15 16.09.2011 31.12.2011 DK
206 840902 VLČEK Štefan FK Nesluša RTJ Brodno 15 10.09.2011 30.6.2012 ZA
207 960424 VOŠKA Ján Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 10 08.09.2011 ZH DK
208 920919 VOŠTINÁK Štefan Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 7 21.09.2011 30.6.2012
209 870412 VOZÁR Michal Cement. Lietav. Lúčka REaMOS K.Lieskovec 15 16.09.2011 31.12.2011 CA
210 890725 VRÁBEĽ Július ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 13.09.2011 30.6.2012
211 960419 VRBIČAN Dominik Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 7 02.09.2011 30.6.2012 LM
212 900126/SRB VUČETIČ Stefan MŠK Turany MŠK Námestovo 30 02.09.2011 31.12.2011
213 890820 WOLF Andrej FK Žiar nad Hronom MFK Nová Baňa 15 08.09.2011 31.12.2011
214 720626 WURCZEL Gabriel FTC Fiľakovo Družst:Hrnčiarska Ves 15 30.09.2011 31.3.2012
215 880811 ZÁHORSKÝ Igor MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 23.09.2011 31.12.2011
216 780107 ZELENEC Ján Družstevník Valča Družstevník Ďanová 15 09.09.2011 31.12.2011 MT
217 930714 ZIMAN Marek MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Dobrá Niva 10 27.09.2011 ZH
218 800817 ZOLCER Gabriel Šport klub Dolinka ŠK Š-Team Vinica 15 30.09.2011 30.6.2012 VK
219 941125 ZRNČÍK Andrej Družstevník Dlhá n.Or. FC Oravský Podzámok 7 23.09.2011 30.6.2012
220 870322 ZUBÁŇ Miroslav Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 15 08.09.2011 31.12.2011 MT
221 811111 ŽÁK Marek TJ Kotrčina Lúčka REaMOS K.Lieskovec 15 16.09.2011 31.12.2011 CA
222 960823 ŽÁKOVSKÝ Jakub Máj Černová OŠK Likavka 10 29.09.2011 30.6.2012 LM

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.
1 580913 ADAMEC Vladimír Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 15 5.9.2011 11/1
2 920421 BÁLINT Rajmund ŠK Tempus R.Sobota FC 98 Hajnáčka 15 29.9.2011 11/1 LC
3 890714 BIHARI Milan Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 10 21.9.2011 11/1
4 870726 BRAŽINA Alojz Družs.Liptov.Štiavnica Druž.Liptov.Štiavnička 15 29.9.2011 11/1
5 850216 BUKSA Ján ŠK 06 Slovenská Ves TJ FC Železná Breznica 15 9.9.2011 11/1
6 920422 CABADA Tomáš MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Ľadon.Vadičov 15 14.9.2011 11/1 ZA
7 830925 ČIŽMÁR Marcel Slovan Belá nad Ciroch. FC 34 LM-Palúdzka 10 29.9.2011 11/1
8 930707 DAUBNER Patrik FK Šalková Tatran Harmanec 10 8.9.2011 11/1
9 961206 GALO Tomáš ŠK Tempus R.Sobota ŽP Šport Podbrezová 7 29.9.2011 11/1
10 820602 GIBALA Milan MFK Banská Bystrica 1.FK Buzitka 15 2.9.2011 11/1
11 920605 GREČMAL Patrik FK Čadca Polom Raková 10 2.9.2011 11/1 CA
12 901228 HAVERLA Robert Tatran Sučany Družstevník Dražkovce 10 7.9.2011 11/1
13 960307 CHOVANEC Albín TJ Tyce Svätá Mária TJ Dlhé Pole 15 11.9.2011 11/1 ZA
14 720529 JANOŠKA Roman Tatran Bytčica ŠK Lietava 15 1.9.2011 11/1 ZA
15 780911 KÓRÉ Alexander ŠK Sokol Jakub MFK Banská Bystrica 15 3.9.2011 11/1
16 950131 KUBAŠČÍK Ľuboš MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Ľadon.Vadičov 15 7.9.2011 11/1
17 941107 KUCHÁR Erik Družstevník Očová OŠK Lieskovec 10 30.9.2011 11/1
18 941009 KURHAJEC Pavol Družs.Liptov.Štiavnica 1.OFC Liptovské Sliače 15 30.9.2011 11/1
19 880802 LULÁK Michal OFK Kotešová TJ Pšurnovice 15 28.9.2011 11/1 ZA
20 890308 MIČIAK Maroš Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 15 16.9.2011 11/1 ZA
21 920924 NÁMEŠNÝ Július ŠK Tempus R.Sobota FC 98 Hajnáčka 15 29.9.2011 11/1 LC
22 710927 NEUŠEL Miroslav MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 15 1.9.2011 11/1 RS
23 870508 ORBAN Vojtech Družstevník Dačov Lom Družstevník Rykynčice 15 9.9.2011 11/1
24 781106 PACALAJ Maroš Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 15 5.9.2011 11/1
25 940928 PANČI Juraj Iskra Hrboltová OŠK Likavka 10 2.9.2011 11/1 LM
26 781220 SEDLIAK Martin OFK Teplička nad Váh. VTJ Rajecké Teplice 10 29.9.2011 11/1
27 920128 SPIŠIAK Šimon FK Jupie BB-Podlavice Zornička Riečka 15 22.9.2011 11/1
28 941117 ŠAVEL Marek Máj Černová FK Biely Potok 10 2.9.2011 11/1 LM
29 820114 ŠTEVLÍK Peter FC 34 LM-Palúdzka OFK Gálovany 10 28.9.2011 11/1
30 650323 URBLÍK Miloš Bučina Šáš.Podhradie FK Žiar nad Hronom 15 13.9.2011 11/1
31 960627 ŽALOUDEK Tomáš OFK Slovenská Ľupča MFK Banská Bystrica 15 3.9.2011 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum, podľa článku pozn.
1 840408 SUROVÝ Roman ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Lúčky-Kúpele 10 13.10.2011 12
2 940714 ZÁBORSKÝ Martin MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 7 06.10.2011 12

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum porušenie čl. pozn.
1 891005 BALDOVSKÝ Milan Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Hrnčiarska Ves 15 13.10.2011 4/a,5/3b
2 900719 SLOVIAK Jakub FK Terchová ŠK Belá 10 13.10.2011 4/a,5/3b
3 911023 SLOVIAK Matej FK Terchová ŠK Belá 10 13.10.2011 4/a,5/3b