NIKE Cup - Stredoslovenský futbalový zväz
Slovenský futbalový zväz, 832 80 Bratislava, Junácka 6

NIKE PREMIER CUP 2009/2010

Stredoslovenský región
Kvalifikačné kolá NPC 2009 / 2010
Počet prihlásených družstiev:
67 – 31 BB kraj, 37 ZA kraj
Počet družstiev krajského finále:
12 (víťazi 8 skupín + 4 nasadené družstvá ŠT)
Účastníci krajského finále:
Banskobystrický kraj:
Dukla Banská Bystrica, ŽP ŠPORT Podbrezová + víťazi sk. 1 - 4
Žilinský kraj:
MFK Ružomberok, MŠK Žilina + víťazi skupín 5 – 8
  • prvovylosované družstvo (domáce) kontaktuje súpera a dohodne termín zápasu, ktorý následne oznámi sekretárovi ObFZ
  • sekretár ObFZ deleguje na zápas rozhodcu a zaplatí mu odmenu + cestovné (max. €10 / zápas)
  • domáce družstvo po odohratí zápasu odfaxuje zápis o stretnutí na SsFZ p. Štefaňákovi – fax 048 / 414 89 14
  • víťaz každého zápasu obdrží od sekretára ObFZ loptu NIKE
  • informácie o turnaji na www.ssfz.sk a u p. Štefaňáka na tel. 0905 484 160
  • športovo-technické ustanovenia, organizácia zápasov a podmienky účasti platia v zmysle oficiálnych propozícií turnaja
ObFZ B.Bystrica | 1. skupina
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
4.-6. august 2009
Rakytovce – Selce
 0 : 2
Selce - JUPIE Podlavice
2 : 1
Selce - Partizán Č. Balog
 
Badín - JUPIE Podlavice
  1 : 2
Kremnička – Savon B.B.
0 : 7
Savon B.B – Partizán Č.Balog
0 : 7

ObFZ Zvolen / Veľký Krtíš | 2. skupina
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
16.-18. jún 2009
4. kolo
4.-6. august 2009
Očová – Krupina
 0 : 1
Krupina - Detva
 4 : 0
Krupina - Zvolen
 3 : 2
Krupina - Veľký Krtíš
 
Hriňová - Detva
 1 : 2
  Nenince – Veľký Krtíš
 0 : 7
 

ObFZ Žiar n. Hronom | 3. skupina
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
4.-6. august 2009
Voznica – Hliník n. Hr.
  3 : 2
Voznica – Nová Baňa
 
V3 – V4
 
B. Štiavnica – Žarnovica
  0 : 4
Žarnovica – Žiar n. Hr.
 

ObFZ Lučenec / Rimavská Sobota | 4.skupina
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
16.-18. jún 2009
4. kolo
4.-6. august 2009
Tornaľa – Revúca
 2 : 1
Tornaľa – Tempus R.S.
 1 : 1, 3 : 4 p.k.
  Tempus R.S. - Fiľakovo
 
MFK R.S. – Tempus R.S.
 0 : 4
Málinec – Poltár
 3 : 1
Málinec – Fiľakovo
 1 : 16
Fiľakovo - Lučenec
 2 : 0
Divín - Fiľakovo
 1 : 10

ObFZ Martin / Liptovský Mikuláš | 5.skupina
predkolo
12.-14. máj 2009
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
4.-6. august 2009
Bobrovec - Dúbrava
 2 : 0
Dúbrava – Z. Poruba
 0 : 6
Z. Poruba – L. Mikuláš
 1 : 8
L. Mikuláš - FOMAT Martin
 
  L. Lúžna – L. Mikuláš
 0 : 12
  Kl. p. Znievom – Sučany
 1 : 2
Sučany – FOMAT Martin
 1 : 12
  Vrútky – FOMAT Martin
 0 : 10

ObFZ Dolný Kubín | 6.skupina
predkolo
12.-14. máj 2009
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
16.-18. jún 2009
4. kolo
4.-6. august 2009
Zázrivá - Breza
 1 : 1, 2 : 4 p.k.
Breza - Trstená
 0 : 1
Trstená – Dlhá
 1 : 1,
5 : 4 p.k.
Trstená – D. Kubín
 1 : 0
Trstená - Námestovo
 
  Or. Jasenica – Dlhá
 0 : 3
  Rabčice – Or. Veselé
 0 : 2
Or. Veselé – Klin
 6 : 0
Or. Veselé - Námestovo
 1 : 4
  Klin - Rabča
 1 : 0

ObFZ Čadca | 7. skupina
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
4.-6. august 2009
Skalité – Krásno n. Kys.
 4 : 1
Skalité - K. N. Mesto
 
V3 - Čadca
 
Kys. Lieskovec – K. N. Mesto
 1 : 6

ObFZ Žilina | 8. skupina
1. kolo
19.-21. máj 2009
2. kolo
2.-4. jún 2009
3. kolo
16.-18. jún 2009
4. kolo
4.-6. august 2009
Štiavnik – Kotešová
 5 : 0
Štiavnik – Ajax Žilina
 2 : 0
Štiavnik - Belá
 1 : 4
Belá - V8
 
Varín – Ajax Žilina
 0 : 4
Zbyňov – Raj.Teplice
 0 : 1
Rajecké Teplice – Višňové
 3 : 0
Raj. Teplice - Rajec
 
Bytčica - Višňové
 0 : 3

PaedDr. Peter Štefaňák
RTM SFZ