Prestupový termín
MAREC 2012

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum schválené do ... pozn.
1 900328 ABELOVSKÝ Martin FK Slovenské Ďarmoty OFK Stred.Plachtince 15 3/31 30.6.2012 VK
2 930226 ADAMČIAK Patrik FC 34 LM-Palúdzka ŠK Závažná Poruba 10 3/15 30.6.2012 LM
3 831027 ADAMČIK Zdenko Tatran Bytčica TJ Divinka 15 3/31 30.6.2012 ZA
4 901125 ADAMÍK Marián Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
5 931107 ANDRISEK Maroš Jednota Bánová Družstevník Hôrky 15 3/21 30.6.2012 ZA
6 940723 ANGELOVIČ Nikolas 1. FC Tatran Prešov MFK Tatran L.Mikuláš 10 3/2 30.6.2012 LM
7 880802 ANTAL Szabolcs Druž.Kosihy nad Ipľom Druž. Veľké Túrovce 10 3/19 ZH
8 940723 AUXT Mário ŠK Partizán Č. Balog ŽP Šport Podbrezová 7 3/1 30.6.2013
9 941024 BABIC Ján Družstevník Očová MFK Vígľaš-Pstruša 7 3/30 30.6.2012
10 951211 BABIC Marek Družstevník Očová MFK Vígľaš-Pstruša 7 3/30 30.6.2012
11 890730 BABIC Michal OŠK Bešeňová ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/20 30.6.2012
12 960207 BAČA Jonatán MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 3/23 30.6.2012
13 780630 BADÁŇ Milan Tatran Sučany Dynamo Krpeľany 15 3/13 30.6.2012 MT
14 960130 BAĎURA Daniel OFK Ovčiarsko Jednota Bánová 10 3/30 30.6.2014 ZA
15 760324 BAJČÍ Vladimír Sokol Komjatná OFK Družstev.Žaškov 15 3/29 30.6.2012 DK
16 800429 BALAŠKO Ján FC Slovan Divín Baník Ružiná 15 3/20 ZH LC
17 800429 BALAŠKO Ján Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 15 3/21 31.12.2012 LC
18 870112 BALÁŽ Adam FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 3/19 30.6.2012 LC
19 930619 BALÁŽ Ivan MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 3/23 30.6.2012
20 940308 BALÁŽ Marián FK Rajec FK Ďurčiná 15 3/21 ZH ZA
21 880410 BALÁŽ Tibor TJ Kopernica OFK Chrabrany 15 3/23 ZH
22 880410 BALÁŽ Tibor OFK Chrabrany Inter Horná Ves 15 3/26 31.12.2012
23 960808 BALGA Adrián Vinohrad Čebovce ŠK Kremnička 7 3/14 30.6.2012
24 900525 BALVAN Lukáš Tatran Bytčica TJ Višňové 15 3/20 30.6.2012 ZA
25 880717 BANÍK Peter FK Čadca Spartak Radôstka 10 3/20 30.6.2012
26 790203 BARDY Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky Javorina Podhradie 15 3/26 30.6.2012 MT
27 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtiš Družstevník Príbelce 15 3/23 30.6.12 VK
28 910826 BARIČÁK Michal Kysučan Korňa FK Čadca 10 3/30 30.6.2012 CA
29 940708 BARLA Matej FK Šalková Tatran Podkonice 7 3/14 ZH
30 910509 BARTA Matej Slovan Halič Slovan Tomášovce 15 3/19 30.6.2012 LC
31 900409 BARTOŠ Radoslav MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 3/27 30.6.2012
32 831112 BASARA Martin ŠK Nacina Ves FK Rajec 15 3/30 30.9.2012 ZA
33 960402 BAŤO Martin Štart Prenčov ŠK Kremnička 7 3/13 30.6.2012
34 880529 BELÁK Patrik Sokol Opat.Nová Ves OFL Olováry 15 3/30 30.6.2012
35 890418 BELIANČIN Ján Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 3/28 31.12.2012 CA
36 741211 BELLA Dušan ŠK Turčian.Štiavnička Javorina Podhradie 15 3/27 ZH MT
37 861201 BELLA Marek Máj Černová Fatran Zázrivá 15 3/26 30.6.2012 DK
38 850302 BEŇO Dušan FK Žiar nad Hronom FO Lovča 15 3/7 30.6.2013
39 960401 BEŇOVIC Šimon Štart Prenčov MFK Banská Bystrica 10 3/30 30.6.2012
40 870728 BERECKÝ Ladislav FK Slovenské Ďarmoty FK Lesenice 8 3/14 30.6.2012
41 910420 BERKY Dušan Družstevník Očová ŠK Hrochoť 10 3/15 ZH
42 910420 BERKY Dušan ŠK Hrochoť Družstevník Dúbravica 10 3/16 30.6.2012
43 910806 BERKY Peter ŠK Hrochoť Družstevník Dúbravica 10 3/16 30.6.2012
44 861127 BERKY Radomír CŠK Cinobaňa Jednota Málinec 15 3/21 30.6.2012 LC
45 900523 BERNÁTH Adam Sokol Dolná Ždaňa OŠK Lutila 20 3/22 ZH
46 890313 BERNÁTH Tomáš FK Slovenské Ďarmoty Baník Veľký Krtíš 15 3/27 ZH VK
47 890313 BERNÁTH Tomáš Baník Veľký Krtiš OFK Stred.Plachtince 15 3/28 30.6.2012 VK
48 960725 BIAL Adrián Dukla Banská Bystrica MŠK Rimavská Sobota 10 6/30 30.6.2012 RS
49 890101 BIELIK Adam Baník Veľký Krtiš FK Záhorce 15 3/30 30.6.2012 VK
50 890926 BINDA Boris MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 3/27 31.12.2012
51 870224 BINDA Peter MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 3/27 31.12.2012
52 890130 BLAHO Pavol FK Žiar nad Hronom ŠK Kremnička 10 3/8 30.8.2012
53 890926 BLAŠČIK Lukáš Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Kremnička 10 3/6 30.6.2012
54 920208 BLAŽKO Norbert Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 3/29 30.6.2012
55 870927 BÖHM Dušan Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 3/29 30.6.2012
56 900205 BORBÉLY Michal Slovan kúpele Sliač FK 34 Brusno 10 3/16 31.12.2012
57 900218 BORKO Marek Družstevník Malá Čausa FC TVS Kláštor p.Zniev. 15 3/28 31.12.2012 MT
58 920405 BOROVKA Patrik ŠK Hrochoť Družstevník Dúbravica 10 3/16 30.6.2012
59 900321 BOTH Juraj MŠK Fomat Martin IDOP Lipovec 15 3/15 30.6.2012 MT
60 930622 BRIŠÁK Matúš MŠK Námestovo Oravan Rabča 10 3/30 ZH DK
61 951009 BROS Tomáš Tatran Oščadnica Tatran Krásno n.Kysuc. 10 3/20 30.6.2012 CA
62 870804 BRUK Marián 1.OFC Liptovské Sliače OŠK Bešeňová 10 3/22 30.6.2012
63 921016 BUBICA Michal OFK Kotešová Štart Veľké Rovné 15 3/28 30.6.2012 ZA
64 901123 BUDOŠ Tomáš Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 3/28 31.12.2012 CA
65 950409 BUGALA Robert OŠK Nededza OŠK Baník Stráňavy 15 3/21 30.6.2014 ZA
66 900616 BUGÁR Tibor Hajskala Ráztočno Strojár SMZ Vyhne 10 3/14 30.6.2012
67 910227 BULO Michal FK Predmier ŠK Belá 10 3/16 30.6.2012
68 890110 BURKUŠ Štefan OFK Jaklovce FK Jupie BB-Podlavice 10 3/20 30.6.2012
69 890209 BURZÍK Roman MŠK Fomat Martin Tatran Oravské Veselé 10 3/27 30.6.2012
70 930801 CAPKO Michal FK Rajec TJ VTJ Rajecké Teplice 15 3/20 ZH ZA
71 930801 CAPKO Michal TJ VTJ Rajecké Teplice Družstevník Hôrky 15 3/21 30.6.2012 ZA
72 920824 CELLENG Filip Družstevník Príbelce Družstevník Želovce 15 3/27 31.7.2012 VK
73 950610 CENGEL Ondrej FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2014 DK
75 791003 CIBUĽA Radoslav Družs.Hrnčiarska Ves OŠK Uhorské 15 3/21 31.7.2012 LC
76 860519 CÍGER Peter Družstevník Valča Družstevník Ďanová 10 3/19 30.6.2012
77 921125 CIPKO Marián Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 10 3/26 30.6.2012
78 771209 COMOREK Jozef Fatran Krasňany Jednota Bánová 10 3/20 30.6.2014
79 711221 CSÁNYI Csaba Baník Ružiná Jednota Málinec 15 3/28 30.6.2012 LC
80 920707 CUBINEK Matej Druž.Oravská Polhora MŠK Námestovo 30 3/6 30.6.2012
81 900809 CUDRAK Peter Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 3/30 30.6.2012 CA
82 840907/UKR ČABALA Sergej Prameň Dolná Strehová FK 34 Brusno 10 3/20 31.12.2012
83 880121 ČAKLOŠ Martin MFK Nová Baňa OŠK Brehy 15 3/20 31.12.2014
84 941213 ČALÁDIK Roman Dukla Banská Bystrica FC Baník Horná Nitra 7 3/14 ZH
85 870122 ČAMAJ Marek FK Žiar nad Hronom Baník Štiavnické Bane 15 3/21 30.6.2012
86 861018 ČASÁR Erik Tatran Sučany Dynamo Krpeľany 15 3/13 30.6.2012 MT
87 850522 ČASNOCHA Tibor FK Čadca ŠK Čierne 10 3/30 30.6.2012 CA
88 940928 ČERŇAN Ján Cemen.Lietavská Lúčka Tatran Bytčica 10 3/31 30.6.2012 ZA
89 780607 ČERNÍK Pavel Baník Veľký Krtiš FK Záhorce 15 3/30 30.6.2012 VK
90 960805 ČERNÍK Tomáš FK Jupie BB-Podlavice ŠKM Savon B. Bystrica 7 3/29 ZH
91 960805 ČERNÍK Tomáš ŠKM Savon B.Bystrica MFK Banská Bystrica 7 3/30 30.6.2015
92 891010 ČERVEŇÁK maroš MFK Snina MFK Banská Bystrica 10 3/30 30.6.2012
93 860808 ČERVOČ Marek Družstevník Príbelce OFK Stred.Plachtince 15 3/31 30.6.2012 VK
94 880708 ČIERNIK Jakub OŠK Ludrová Družstevník Štiavnička 15 3/26 30.6.2012
95 730719 ČOREJA Rastislav Pokrok Turč. Kľačany Štart Priekopa 10 3/30 30.6.2012
96 921201 ČULOK Patrik ŠK Selce Družstevník Baláže 10 3/28 30.6.2012
97 941130 ČUPÁK Martin Prameň Kováčová MFK Vígľaš-Pstruša 7 3/28 30.6.2012
98 940404 DANAJ Denis MŠK Kysuc.N.Mesto MŠK Žilina 10 3/27 ZH ZA
99 940404 DANAJ Denis MŠK Žilina FK Trnové 10 3/28 30.6.2012 ZA
100 960830 DANANAJ Lukáš FK Stará Halič Slovan Vidiná 7 3/7 30.6.2016
101 92052 DANIŠ Radoslav Kinex Bytča ŠK Štiavnik 15 3/23 30.6.202 ZA
102 910505 DANKO Vojtech MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 3/27 30.6.2012
103 820220 ĎANOVSKÝ Peter Družstevník Ďanová Dynamo Príbovce 15 3/29 30.6.2012 MT
104 840928 DATKO Jozef Družstevník Ďanová Družstevník Dubové 15 3/1 30.6.2012 MT
105 850605 DEMKO Peter OŠK Lisková OŠK Bešeňová 10 3/29 30.6.2012
106 840510 DEMKO Stanislav OŠK Lisková OŠK Bešeňová 10 3/29 30.6.2012
107 990226 DIAN Patrik ŠK Badín Slovan kúpele Sliač 7 6/30 30.6.2012
108 760619 DIETRICH Jozef Hviezda Zádubnie Tatran Bytčica 15 3/31 ZH ZA
109 910920 DLHOPOLČEK Jakub TJ Kotrčina Lúčka Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/30 30.6.2012 ZA
110 930905 DOROŠ Ivan MŠK Námestovo Slovan Mag.Vavrečka 20 3/30 30.6.2012
111 940111 DRAHOŇ Kristián Sokol Sielnica MFK Lokomot.Zvolen 7 3/21 30.6.2012
112 811130 DRUGDA Štefan Poľnohosp. Veľký Blh FK Mesta Tornaľa 15 3/30 30.6.2012 27/13
113 851108 ĎURATNÝ Libor Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 15 3/25 30.6.2012 ZA
114 951018 ĎURINKA Kristián Snaha Zborov nad Byst. Spartak Radôstka 10 3/20 ZH
115 8111278 ĎURIŠ Tomáš Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/29 30.6.2012
116 920415 DUTKA Tomáš FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 10 3/16 30.6.2012
117 890321 DVORSKÝ Lukáš OŠK Bešeňová ŠK Lúčky - kúpele 15 3/8 30.6.2012 LM
118 840923 ELEK Martin Olympia Borša Prameň Kováčová 10 3/19 30.6.2012
119 761026 ERDÖDI Zsolt Poľnohosp. Veľký Blh Slovan Hrnč.Zalužany 15 3/30 30.6.2012 RS
120 960716 ESTOČIN Dávid TJ Olešná Slávia Staškov 10 3/21 30.6.2014 CA
121 910418 FAIN Lukáš Máj Černová OŠK Ludrová 10 3/5 31.12.2012 LM
122 950123 FAJBER Roman FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2014 DK
123 890301 FAJČÍK Tomáš Prameň Dolná Strehová OFK Olováry 15 3/23 30.6.2012 VK
124 961008 FANO Patrik Kinex Bytča TJ Kolárovice 10 3/20 ZH ZA
125 950618 FARKAS Zoltán Družstevník Kráľ MŠK Rimavská Sobota 10 3/19 30.6.2012 RS
126 880828 FARKAŠ Marián OFK Metacol.Ludanice MFK Nová Baňa 15 3/20 30.6.2012
127 911111 FARKAŠ Richard FK Abovce Družstevník Kráľ 10 3/27 30.6.2014
128 770822 FAZIKA Ladislav Družstevník Belá ŠK Drienok Mošovce 15 3/1 30.6.2012 MT
129 740704 FEČKO Peter Dynamo Krpeľany MŠK Turany 15 3/31 ZH MT
130 940324 FEKULA Anton Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 15 3/22 30.6.2012 CA
131 951019 FILKUS Miroslav FK LAFC Lučenec FO Malé Zlievce 10 3/22 ZH VK
132 951019 FILKUS Miroslav FO Malé Zlievce Prameň Dolná Strehová 10 3/23 30.6.2012 VK
133 920728 FIĽO Radoslav FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 15 3/21 30.6.2012 LC
134 740115 FIZEĽ Vladimír MFK Spartak Hriňová Baník Ružiná 10 3/6 ZH
135 740115 FIZEĽ Vladimír Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 10 3/7 31.12.2012
136 881031 FLEŠKO Andrej ŠK Turčian.Štiavnička Družstevník Sklabiňa 15 3/22 30.6.2012 MT
137 930710 FOLTÁN Štefan OŠK Hodruša-Hámre MFK Žarnovica 7 3/22 31.12.2012
138 931123 FORGÁČ Jakub ŠKM Liptovský Hrádok OFK Podtureň 15 3/5 ZH LM
139 900604 FRAŇA Filip Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 3/29 30.6.2012
140 911108 FRANCÚZ Matej MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 15 3/22 30.6.2012 MT
141 820629 FRANEK Michal REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 15 3/29 30.6.2012 CA
142 831230 FRANK Stanislav OŠK Hruštín ŠK Olympia Bobrov 10 3/23 30.6.2012 DK
143 920916 FRONKO Michal OŠK Jamník Družs.Liptovská Kokava 10 3/26 ZH
144 920916 FRONKO Michal Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/29 30.6.2012
145 890224 FÚČELA Michal Družstevník Sklabiňa FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 3/14 30.6.2012
146 970921 GABAJ Peter FK Rajec TJ Fačkov 7 3/20 ZH
147 940321 GABLOVIČ Ján FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2013 DK
148 960316 GÁBOR Juraj Dukla Banská Bystrica Družstevník Dražkovce 10 3/7 ZH MT
149 960316 GÁBOR Juraj Družstevník Dražkovce MŠK Fomat Martin 10 3/8 30.6.2012 MT
150 930602 GÁBRIŠ Jozef MFK Jelšava MFK Revúca 15 3/23 31.8.2012 RS
151 901129 GAJDOŠ Adam Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 3/29 30.6.2012
152 790501 GALLO Damian Sokol Komjatná OFK Družstev.Žaškov 15 3/29 30.6.2012 DK
153 920214 GAŇA František Jednota Bánová Družstevník Bitarová 15 3/27 31.12.2012 ZA
154 831002 GÁSPÁR Gabriel OŠK Radzovce FC 98 Hajnáčka 15 3/14 30.6.2012 LC
156 940903 GAŠPIERIK Matúš Jednota Bánová ŠK Lietava 15 3/28 30.6.2012 ZA
157 920229 GAVLÁK Marek FK Čadca Polom Raková 15 3/30 30.6.2012 CA
158 931127 GAVRILO Michal MFK Lokomot.Zvolen Prameň Kováčová 10 3/30 30.6.2012
159 900620 GAZDÍK Milan ŠK Radoľa REaMOS K.Lieskovec 10 6/30 30.6.2012 CA
160 930413 GEISBACHER Pavol Družstevník Blatnica ŠK Drienok Mošovce 15 3/22 30.6.2012 MT
161 780117 GEJDOŠ Tomáš 1.OFC Liptov.Sliače OFK Liptovská Lúžna 10 3/21 30.6.2013
162 960910 GEMER Martin ŽP Šport Podbrezová Baník Veľký Krtíš 10 3/21 ZH VK
163 920723 GERBÁČ Martin Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 15 3/23 30.6.2012 VK
164 901103 GILL Michal ŠK Tvrdošín Oravan Brezovica 15 3/31 30.6.2012 DK
165 801101 GOLHA Vladimír OŠK Lutila ŠK Slaská 10 3/28 30.6.2012
166 951127 GOMBALA Marcel FK LAFC Lučenec Slovan Tomášovce 7 3/30 30.6.2013
167 841011 GONČÁR Michal Tatran Oščadnica FK Čadca 10 3/30 30.6.2012 CA
168 901210 GONŠOR Adam MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 15 3/21 30.6.2012 MT
169 920818 GORČÁK Jozef MŠK Námestovo OŠK Lokca 15 3/30 30.6.2012 DK
170 960401 GÖRÖG Rastislav OTJ Hontianske Nemce ŠK Kremnička 7 3/9 30.6.2012
171 920712 GREGOR Dušan ŠK Kriváň L.Ondrašová ŠK Závažná Poruba 15 3/12 31.12.2012 LM
172 940612 GREŠÁK Jakub MŠK Kysuc.N.Mesto REaMOS K.Lieskovec 10 6/30 30.6.2012 CA
173 871107 GREŠINA Martin TJ Nenince FK Slovenské Ďarmoty 15 3/31 30.6.2012 VK
174 930206 GRŇA Tibor OŠK Baník Stráňavy FK Strečno 10 3/21 30.6.2012 ZA
175 941220 GROLMUS Peter FK 1928 Jasenie ŽP Šport Podbrezová 7 3/26 ZH
176 941220 GROLMUS Peter ŽP Šport Podbrezová OFK Slovan Valaská 7 3/27 30.6.2013
177 950821 GRUSMANN Tomáš OFK Slovenské Pravno MŠK Fomat Martin 10 3/29 30.6.2012 MT
178 961219 GULČÍK Jaroslav TJ Olešná Slávia Staškov 10 3/21 30.6.2014 CA
179 770501 HAFERNÍK Bohuš Slovan Tomášovce OFK Olováry 15 3/31 30.6.2012 VK
180 930503 HAISTER Samuel MFK Jelšava MFK Revúca 15 3/23 31.8.2012 RS
181 951017 HAJTMAN Richard Baník Veľký Krtiš Inter Bátorová 15 3/23 ZH VK
182 951017 HAJTMAN Richard Inter Bátorová TJ Nenince 10 3/30 30.6.2012 VK
183 900320 HAJTMAN Tomáš Baník Veľký Krtiš FK Slovenské Ďarmoty 15 3/28 30.6.2012 VK
184 951209 HALAJ Jozef MFK Spartak Hriňová ŠK Badín 7 3/13 30.6.2012
185 820305 HANDRK Jozef ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 15 3/28 ZH LM
186 770512 HANDRK Vladimír OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/29 30.6.2012
187 851230 HANULIAK Pavel FK Terchová Fatran Varín 15 6/30 30.6.2012 ZA
188 890909 HANUS Pavol OŠK Lutila FK Žiar nad Hronom 15 3/22 30.6.2012
189 940828 HANUSKA Miroslav MFK Lokomot.Zvolen Prameň Kováčová 7 3/19 30.6.2012
190 951114 HAREZNÍK Filip FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2014 DK
191 920518 HARING Milan OFK Stred.Plachtince Sokol Nemecká 10 3/23 30.6.2012
192 690529 HASPRA Ján OŠK Ludrová ŠK Lúčky - kúpele 15 3/8 30.6.2012 LM
193 951119 HATARA Tomáš Slovan Žabokreky MŠK Fomat Martin 10 3/10 30.6.2012 MT
194 901228 HAVERLA Robert Družstevník Dražkovce MŠK Turany 15 3/23 30.6.2012 MT
195 870930 HAVRILA Nikolaj Baník Veľký Krtiš FK Slovenské Ďarmoty 15 3/28 30.6.2012 VK
196 910125 HAVRĽA Robert Družstevník Očová ŠK Hrochoť 10 3/15 ZH
197 910125 HAVRĽA Robert ŠK Hrochoť Družstevník Dúbravica 10 3/16 30.6.2012
198 950401 HÍVEŠ Jozef Družs.Kamenné Kosihy FK Jupie BB-Podlavice 7 3/8 30.7.2012
199 940130 HLADEK Peter OŠK Breza MFK Banská Bystrica 7 3/23 30.6.2012
200 930725 HLASICA Milan Slávia Zákopčie Polom Raková 10 3/29 30.6.2012 CA
201 830418 HLUŠÁK Ján ŠK Závažná Poruba Snaha Ploštín 15 3/30 31.12.2012 LM
202 830917 HOJSA Milan Druž.Hronská Dúbrava FC Sokol Turová 15 3/29 ZH VK
203 830917 HOJSA Milan FC Sokol Turová Partizán Hrušov 15 3/30 30.6.2012 VK
204 850317 HOLBUS Marek ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 15 3/25 30.6.2012 LM
205 791230 HOLIŠ Vladimír TJ Višňové Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/27 30.6.2012
206 730820 HOLLÝ Marek MŠK Fomat Martin Tatran Oravské Veselé 10 3/27 30.6.2012
207 950403 HOLLÝ Peter Družs.Liptov.Štiavnica Družstevník Štiavnička 10 3/19 ZH LM
208 950403 HOLLÝ Peter Družstevník Štiavnička 1.OFC Liptovské Sliače 10 3/20 30.6.2012 LM
209 920913 HOLLÝ Tomáš TJ Novoť Tatran Oravské Veselé 10 3/27 30.6.2012
210 791002 HOLUB Ján Baník Veľký Krtiš FK Slovenské Ďarmoty 15 3/28 30.6.2012 VK
211 941002 HOLUB Lukáš Slovan Magur. Vavrečka MŠK Námestovo 10 3/22 30.6.2013
212 930513 HOLUBČÍK Marek FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2012 DK
213 890906 HOMOLA Andrej ŠK Badín ŠK Sásová 10 3/21 30.6.2012
214 950509 HOMOLA Ondrej FK Šalková OFK Slovenská Ľupča 7 3/20 ZH
215 920629 HORNIAK Radovan MFK Lokomot.Zvolen MFK Nová Baňa 15 3/20 ZH
216 940311 HORNÍK Pavol FK Rajec TJ VTJ Rajecké Teplice 15 3/28 ZH ZA
217 931105 HRABALA Patrik Družstevník Veličná MFK Dolný Kubín 10 3/23 30.6.2012 DK
218 950218 HRANICA Adrián OFK Kotešová MŠK Žilina 10 3/23 ZH ZA
219 960429 HRAPKA Oliver MŠK Fomat Martin Turčan Košťany n/Turc. 10 3/29 30.6.2012
220 780103 HREUS Peter TJ Višňové ŠK Belá 10 3/16 30.6.2012
221 830209 HRIC Matej MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 3/14 30.6.2013
222 940415 HRIC Patrik MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 10 3/19 30.6.2012 MT
223 750710 HRNČIAR Pavol CŠK Cinobaňa Jednota Málinec 15 3/21 30.6.2012 LC
224 870404 HRONEC Miroslav Sklotatran Poltár Štart SZ Kokava n.Rim. 15 3/23 ZH RS
225 941024 HUBAY Dávid FK mesta Tornaľa Družstevník Gemer 10 3/31 ZH RS
226 741219 HUBAY Štefan FK Abovce Družstevník Kráľ 10 3/27 30.6.2014
227 950601 HUĎAN Martin FK Jupie BB-Podlavice FK Zvolenská Slatina 7 3/21 ZH
228 921113 HUDEC Lukáš ŠKM Liptovský Hrádok FK Kráľova Lehota 14 3/29 30.6.2013
229 870217 HUDEC Michal Tatran Sučany Javorina Podhradie 15 3/6 30.6.2012 MT
230 961104 HULÁK Miroslav Pokrok Stará Bystrica Spartak Radôstka 7 3/27 30.6.2012
231 941222 HULIAK Peter Družstevník Očová FK Žiar nad Hronom 10 3/1 30.6.2012
232 880121 HULIN Michal FK Rajec FK Ďurčiná 15 3/21 30.6.2012 ZA
233 911026 HURAJ Pavol ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 10 3/19 31.12.2012
234 900924 HURTA Andrej Slovan Sklené Teplice Sokol Repištte 10 3/5 31.12.2013
235 851231 HUSÁR Lukáš Družstevník Kosorín FK Žiar nad Hronom 15 3/27 ZH
236 851231 HUSÁR Lukáš Slovan Sklené Teplice FK Žiar nad Hronom 10 3/29 30.6.2012
237 910521 HUSÁR Peter OTJ Hontianske Nemce Štart Prenčov 15 3/30 30.6.2012
238 861105 HÚSKA Lukáš FK Čadca Slovan Nová Bystrica 15 3/30 30.6.2012 CA
239 870518 HÚŠŤAVA Pavol Raven Považ.Bystrica MŠK Kysucké N.Mesto 10 3/21 30.6.2012
240 930818 HUŤAN Ján MFK Revúca Tatran Muráň 15 3/23 31.8.2012 RS
241 961220 HUŤKA Marek MŠK Fomat Martin Dynamo Krpeľany 10 3/30 30.6.2012
242 860527 HUŤKA Martin Sokol Medzibrod Sokol Hiadeľ 10 3/21 30.6.2012
243 880405 HVOLKA Martin Oravan Orav.Jasenica OŠK Breza 15 3/29 30.6.2012 DK
244 910920 CHABAN Marek OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 10 3/29 ZH
245 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa Družstevník Ďanová 15 3/11 30.6.2012 MT
246 941028 CHRASTINA Rastislav FK Čadca Polom Raková 10 3/30 30.6.2012 CA
247 960301 CHRIEN Robert ŠKF Kremnica FK Žiar nad Hronom 10 3/22 30.6.2012
248 860501 CHRIEN Štefan FC Baník Veľký Krtiš Družst.Kamenné Kosihy 15 3/20 30.6.2012
249 780315 CHROMEK Miroslav FC Baník Veľký Krtiš Baník Ružiná 20 3/6 30.6.2012
250 661216 IVAN Dušan FO Topoľnica OTJ Hontianske Nemce 10 3/14 ZH
251 950702 JADROŇ Peter MŠK Námestovo Družstevník Ťapešovo 10 3/29 ZH DK
251 950702 JADROŇ Peter Družstevník Ťapešovo ŠK Olympia Bobrov 10 3/30 30.7.2012 DK
252 810406 JÁGERSKÝ Miroslav Baník Veľký Krtiš Družstevník Želovce 15 3/22 30.6.2012 VK
253 950424 JAKAB Dávid ŠK Kremnička Vinohrad Čebovce 7 3/7 ZH
254 950424 JAKAB Dávid Vinohrad Čebovce FK Jupie BB-Podlavice 7 3/8 30.6.2012
256 840116 JAMRICH Jaroslav MTJ Pravenec RTJ Brodno 15 3/30 30.6.2012 ZA
257 960609 JAMRICH Ľuboš Slovan kúpele Sliač Prameň Kováčová 7 3/26 31.12.2012
258 940211 JANOVSKÝ Filip OTJ Hontianske Nemce ŠK Badín 10 3/22 30.6.2012
259 960413 JANŠÍK Maroš FK Žiar nad Hronom ŠKF Kremnica 7 3/22 30.6.2012
260 821005 JAROŠ Anton FK Čadca ŠK Čierne 10 3/30 30.6.2012 CA
261 870522 JAŠKO Michal Družstevník Valča Prameň Dolná Strehová 15 3/23 30.6.2012 VK
262 930708 JAVORA Ladislav FK Gemerská Hôrka FK Mesta Tornaľa 15 3/23 ZH RS
263 780620 JELÍNEK Rafael MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 3/14 30.6.2013
264 770704 JENES Erik FK Mesta Tlmače MFK Nová Baňa 15 3/20 30.6.2012
265 790719 JESENSKÝ Radoslav Sokol Sielnica Prameň Kováčová 10 3/19 30.6.2012
266 790302 JOBKO Marek ŠK Kremnička ŠK Tvrdošín 15 3/29 30.6.2012
267 810808 JUHÁSZ Zoltán FC 98 Hajnáčka Družstevník Ožďany 15 3/23 30.6.2012 RS
268 841202 JUHOŠ Vladimír ŠK Š-Team Vinica Družstevník Želovce 15 3/31 30.6.2012 VK
269 890721 JURGA Peter Tatran Krásno n.Kys. REaMOS K.Lieskovec 15 3/23 31.12.2012 ZA
270 960718 JURIGA Juraj FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2015 DK
271 920407 JURIGA Lukáš Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 3/23 30.6.2012 LC
272 850802 KACVINSKÝ Dušan Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/30 30.6.2012
273 890315 KACZOREK Robert ŠK Kremnička Baník Veľký Krtíš 15 3/30 ZH VK
274 750111 KAČMARÍK Michal ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 15 3/25 31.12.2012 LM
275 800229 KAHÁT Pavol ŠK Štiavnik Kinex Bytča 15 3/19 30.6.2012 ZA
276 870316 KALNICKÝ Miroslav Družstevník Blatnica ŠK Drienok Mošovce 15 3/16 30.6.2012 MT
277 680306 KANÁT Miloš MFK Spartak Hriňová Baník Ružiná 10 3/6 ZH
278 680306 KANÁT Miloš Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 10 3/7 31.12.2012
279 840302 KANDA Vladimír ŠK Kremnička OŠK Lieskovec 10 3/29 30.6.2012
280 950727 KÁNIK Martin Slovan Trstená MFK Dolný Kubín 10 3/23 30.6.2012 DK
281 811112/MAC KARAKAČANOV Dragan FK Žiar nad Hronom Slovan Dudince 15 3/22 30.6.2012
282 861010 KARÁSEK Michal Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 3/23 30.6.2012 LC
283 860315 KARKALÍK Patrik Družstevník Mičiná OFK 1950 Priechod 10 3/30 30.6.2012
284 940305 KARKALÍK Patrik FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 10 3/22 30.6.2012
285 900131 KARMAN Matej MFK Banská Bystrica Družstevník Mýtna 15 3/22 ZH LC
286 900723 KASAJ Dávid Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 15 3/30 30.6.2012 CA
287 850324 KENDERA Richard OŠK Bešeňová OŠK Renop Lipt.Teplá 15 3/22 30.6.2014 LM
288 900416 KISS Erik Poľnohosp. Veľký Blh Slovan Hrnč.Zalužany 15 3/30 30.6.2012
289 910611 KLÁTIK Martin Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
290 740412 KMEŤ Roman Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 10 3/27 30.6.2012
291 900223 KŇAZOVIČ Ján MŠK Kysuc.N.Mesto RTJ Brodno 15 3/30 30.6.2012 ZA
292 930107 KOCIAN Michal MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 10 3/28 ZH
293 950802 KOCÚR Matej Cemen.Lietavská Lúčka Tatran Bytčica 10 3/31 30.6.2012 ZA
294 910920 KOHÁR Matúš ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 10 3/19 31.12.2012
295 960529 KOHÚT Dávid MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 10 3/20 30.6.2012 MT
296 900403 KOCHOL Igor FK Žiar nad Hronom Baník Štiavnické Bane 15 3/6 30.6.2012
297 940610 KOKOŠKA Daniel OŠK Kapušany MFK Tatran L.Mikuláš 10 3/2 30.6.2012 LM
298 870821 KOLENO Pavol Družstevník Ďanová Družstevník Háj 15 3/28 30.6.2012 MT
299 900614 KOLESÁR Filip TJ Kotrčina Lúčka Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/30 30.6.2012 ZA
300 910828 KOLIBÁČ Marián REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 10 3/5 30.6.2012 CA
301 950529 KONIAR Lukáš Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 10 3/27 30.6.2012 CA
302 920923 KORTIŠ Marek Prameň Kováčová Družstevník Očová 10 3/23 30.6.2012
303 830215 KOSEC Peter ŠK Badín TJ Hronsek 10 3/19 30.6.2012
304 881110 KOSINKA Michal MŠK Fomat Martin IDOP Lipovec 15 3/15 31.12.2012 MT
305 871008 KOSTELNÝ Martin ŠK Partizán Č. Balog Tatran Čierny Balog 10 3/8 30.6.2013
306 950203 KOSTROŠ Márius FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2014 DK
307 921119 KOŠ Marek Slavoj Trebišov Baník Veľký Krtíš 15 3/20 30.6.2012 VK
308 920420 KOŠTIAĽ Tomáš ŠK Partizán Č. Balog Tatran Čierny Balog 10 3/19 30.6.2013
309 950403 KOŠÚT Ondrej MŠK Námestovo Druž.Oravská Polhora 7 3/23 30.6.2012
310 901213 KOUTNÝ Pavol Spartak Vráble MFK Žarnovica 15 3/21 30.6.2012
311 951227 KOVÁCS Jozef Družstevník Kráľ MŠK Rimavská Sobota 10 3/19 30.6.2012 RS
312 940223 KOVÁČ Filip Jednota Bánová Tatran Bytčica 15 3/31 30.6.2012 ZA
313 880331 KOVÁČ Jozef Sokol Panické Dravce Družstevník Sečianky 15 3/21 30.6.2012 VK
314 931207 KOVÁČ Peter FC Husiná Slovan Vidiná 15 3/21 30.6.2012 LC
315 960419 KOVÁČ Stanislav TJ Višňové OŠK Rosina 10 3/15 30.6.2012 ZA
316 960212 KOVÁČIK Marián FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 7 3/23 30.6.2012
317 901015 KOVÁČIK Michal Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 3/29 30.6.2012
318 900813 KOVÁČIK Štefan OŠK Rosina FK Strečno 15 3/30 30.6.2012 ZA
319 621128 KOVALČÍK Miroslav ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Belá 10 3/30 30.6.2012
320 941117 KOZÁK Daniel FK Čadca Tatran Oščadnica 10 3/30 30.6.2012 CA
321 760308 KOZÁRIK Peter OŠK Lieskovec Tatran VLM Pliešovce 10 3/22 30.6.2012
322 930405 KRAJČOVIČ Robert Sokol Komjatná OFK Leštiny 15 6/30 30.6.2012 DK
323 950107 KRÁĽ Marek MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 10 3/29 30.6.2012 MT
324 911007 KRČ Martin MFK Banská Bystrica ŠK Hrochoť 10 3/20 30.6.2012
325 821117 KRENŽEL Michal FK Čadca Slovan Skalité 15 3/22 31.12.2012 CA
326 960213 KRISTÁLY Jakub ŠK Badín FK Jupie BB-Podlavice 7 3/9 30.6.2012
327 830117 KRIŠ Martin Tatran Oravské Veselé Oravan Orav. Jasenica 10 3/19 30.6.2012
328 890201 KRIŠTOFOVIČ Martin OFK Bučany TJ Dlhé Pole 15 3/15 14.3.2012 ZA
329 780926 KRIVOŠ Milan OŠK Ludrová Máj Černová 10 3/19 31.12.2012
330 860618 KRKOŠA Michal Turčan Košťany n.Turc. Družstevník Belá 15 3/21 30.6.2012 MT
331 801106 KRKOŠKA Jozef REaMOS K.Lieskovec OFK Kotešová 15 3/16 30.6.2012 ZA
332 960326 KRNÁČ Radoslav Dukla Banská Bystrica Prameň Kováčová 7 3/22 ZH
333 960326 KRNÁČ Radoslav Prameň Kováčová ŠK Badín 7 3/23 30.6.2012
334 930211 KRPELAN Robert OŠK Lutila Družstevník Kosorín 10 3/22 30.6.2012
335 960129 KRŠÁK Stanislav ŠK Badín MFK Banská Bystrica 7 3/23 30.6.2012
336 930516 KRŠKA Roman Oravan Brezovica Slovan Trstená 10 3/31 30.6.2012 DK
337 921013 KRŠKA Tomáš ŠK Lúčky - kúpele OŠK Bešeňová 10 3/16 30.6.2012
338 840723 KRUŽLIAK Tomáš Prameň Kováčová OŠK Dobrá Niva 15 3/30 30.6.2012
339 920717 KUBACKÝ Matej ŠK Badín ŠK Sokol Jakub 10 3/23 30.6.2012
340 810603 KUBAČKA Marek Družstevník Párnica ŠK Olympia Bobrov 15 3/31 30.8.2012 DK
341 840323 KUBAČKA Tomáš Družst.Oravská Poruba OŠK Bešeňová 10 3/29 30.6.2012
342 921223 KUBALIAK Martin Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 15 3/21 30.6.2012 LC
343 830723 KUBÁT Matej ŠK Kremnička FK 34 Brusno 10 3/30 30.6.2012
344 810716 KUBATKA Zdeno Družba Malý Čepčín Pokrok Turč.Kľačany 15 3/21 30.6.2012 MT
345 960530 KUBELKA Adam Družstevník Ožďany MŠK Rimavská Sobota 10 3/19 30.6.2013 RS
346 920416 KUBÍK Matej Fatran Dolná Tižina OFK Teplička n.Váhom 10 3/31 30.6.2012 ZA
347 900402 KUBÍK Pavol FK Zástranie OŠK Snežnica 10 3/20 31.12.2012
348 790202 KUBINEC Peter MFK Lokomot.Zvolen Baník Štiavnické Bane 15 3/6 ZH
349 920330 KUBIŠ Pavel Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 3/21 30.6.2012 LC
350 900226 KUBIŠTA Juraj FK Čadca ŠK Čierne 10 3/30 31.12.2012 CA
351 770821 KUBOVÝ Robert Družstevník Ďanová Pokrok Turč.Kľačany 10 3/7 30.6.2012
352 930914 KUCBEL Martin Prameň Kováčová MFK Lokomot.Zvolen 7 3/20 30.6.2012
353 961101 KUCIAK Adam Tatran Bytčica Jednota Bánová 7 3/27 30.6.2012
354 920213 KUČAVÍK Milan Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 10 3/26 ZH
355 890215 KUDELKA Tomáš Tatran Sučany Javorina Podhradie 15 3/26 30.6.2012 MT
356 890821 KUDLÍK Dominik Prameň Kováčová MFK Spartak Hriňová 10 3/28 30.6.2012
357 821123 KUDRIK Daniel Družstevník Očová MFK Detva 10 3/30 30.6.2012
358 900118 KUCHÁRIK Tomáš OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/29 30.6.2012
359 810404 KUJAN Milan MFK Lokomot.Zvolen Prameň Kováčová 10 3/19 31.12.2012
360 941207 KÚKOL Jakub MFK Tatran L.Mikuláš Partizán Ľubeľa 10 3/30 ZH LM
361 950601 KULICH Patrik MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 7 3/14 30.6.2012
362 941026 KUNÍK Ján FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 3/13 30.6.2012
363 930717 KURIC Jozef ŠK Hrochoť ŠK Kremnička 10 3/8 30.6.2012
364 910324 LABANT Michal ŠK Belá TJ Stráža 15 3/2 31.12.2012 ZA
365 860811 LACKO Martin MFK Vígľaš-Pstruša Družst.hronská Dúbrava 10 3/21 30.6.2012
366 761013 LACO Erik MFK Dolný Kubín Máj Černová 10 3/30 30.6.2012
367 940625 LAJČIN Matúš Blatná Habovka ŠK Tvrdošín 10 3/23 30.6.2012 DK
368 950310 LAŠŠAN Lukáš Baník Veľký Krtiš MFK ZAEL M.Kameň 10 3/24 ZH VK
369 950310 LAŠŠAN Lukáš MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 10 3/27 30.6.2012 VK
370 851026 LAUROV Vladimír MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 10 3/20 30.6.2012
371 910901 LAZÍK Lukáš Máj Černová OŠK Ludrová 10 3/5 31.12.2012 LM
372 870219 LEGERSKÝ Dušan FK Čadca Beskyd Svrčinovec 10 3/20 30.6.2012
373 950521 LEGÍŇ Milan MFK Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 7 3/8 30.6.2012
374 871223 LEHOCKÝ Ľubomír FK 34 Brusno Mladosť Lučatín 10 3/14 30.6.2012
375 890603 LEŠKO Kamil Sokol Medzibrod Sokol Nemecká 10 3/20 30.6.2012
376 810620 LIČKO Miroslav ŠK Drienok Mošovce ŠK Dynamo Diviaky 10 3/14 30.6.2012
377 960112 LILGE Jakub Dukla Banská Bystrica MŠK Fomat Martin 10 3/29 ZH
378 900919 LÍNER Lukáš Spartak Vráble MFK Žarnovica 15 3/21 30.6.2012
379 860527 LÍŠKA Matej Baník Veľký Krtiš OFK Stred.Plachtince 10 3/30 30.6.2012
380 771002 LÍŠKA Rastislav MFK Spartak Hriňová Baník Ružiná 10 3/6 ZH
381 771002 LÍŠKA Rastislav Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 10 3/7 30.6.2012
382 871124 LÍŠKA Richard Družstevník Belá Turčan Košťany n/Turc. 15 3/28 30.6.2012
383 901012 LÍŠKA Robert FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 3/19 30.6.2012 MT
384 900526 LÖBB Lukáš ŠK Badín Sokol Staré Hory 10 3/21 31.12.2012
385 880121 LOKŠA Ján FK Čadca Slovan Nová Bystrica 15 3/27 30.6.2012 CA
386 851025 LORINC Ladislav TJ Nenince MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
387 891106 LOUČKA Peter FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 10 3/8 30.6.2012
388 880921 LUKÁČ Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Dynamo Diviaky 15 3/23 30.6.2012
389 840606 LUKAČEK Peter Drustav Svidník Pokrok Turč.Kľačany 10 3/7 31.12.2012
390 950112 LUKAČKA Juraj Žiara Horná Štubňa OFK Slávia Chrenovec 7 3/19 ZH
391 780314 LUPTÁK Ivan Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 3/29 30.6.2012
392 851002 LUPTÁK Ľuboš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 15 3/27 31.12.2012
393 910601 LUŠŇÁK František FK Čadca Slovan Skalité 15 3/23 30.6.2012 CA
394 791104 MACKO Albert MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 3/28 30.6.2012
395 730124 MACKURA Miroslav Družstevník Ďanová FK Trebostovo 15 3/21 30.6.2012 MT
396 951124 MADUNICKÝ Erik MŠK Námestovo MFK Banská Bystrica 7 3/23 30.6.2014
397 930312 MAGDIAK Marek Tatran Zákamenné TJ Novoť 10 3/28 30.6.2012 DK
398 920421 MAJER Matúš FK Jupie BB-Podlavice Družstevník Strelníky 15 3/2 30.6.2012
399 841125 MAJER Ondrej ŠK Selce Družstevník Mičiná 10 3/26 30.6.2012
400 950219 MAJERČÍK Marek Družstevník Zbýňov FK Rajec 10 3/21 30.6.2012 ZA
401 960512 MAJKÚT Marek FC Slovan Divín ŠK 1. FC Lovinobaňa 10 3/20 ZH LC
402 960512 MAJKÚT Marek ŠK 1. FC Lovinobaňa FK LAFC Lučenec 10 3/21 30.6.2012 LC
403 921201 MAĽA Vladimír FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 10 3/20 30.6.2012
404 960404 MALATINEC Jozef FK Jupie BB-Podlavice MFK Lokomot.Zvolen 7 3/21 ZH
405 861115 MALÍK Juraj Slovan Skalité Slovan Nová Bystrica 15 3/20 30.6.2012 CA
406 961004 MALÍK Patrik OFK Kotešová Kinex Bytča 10 3/28 30.6.2012 ZA
407 930912 MALIŠ Jozef TJ Santrio Láza Slovan Vidiná 15 3/21 31.12.2012 LC
408 750213 MARCINEK Jozef Sklotatran Poltár Štart SZ Kokava n.Rim. 15 3/23 31.12.2012 RS
409 790522 MARČAN Robert OŠK Rudina REaMOS K.Lieskovec 15 3/5 ZH CA
410 910325 MARGETTA Martin Tatran Sučany ŠK Turčian.Štiavnička 15 3/21 30.6.2012 MT
411 930202 MARIŃÁK Marcel FK Čadca Tatran Turzovka 10 3/19 30.6.2012 CA
412 810111 MARINEC Ladislav TJ Nenince ŠK Š-Team Vinica 15 3/24 30.6.2012 VK
413 911222 MARKO Ján Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 10 3/19 30.6.2012
414 820515 MARKOVIČ Miroslav Družstevník Ďanová Družstevník Sklabiňa 15 3/1 30.6.2012 MT
415 901104 MARTINČEK Ladislav Turčan Košťany n.Turc. Družstevník Belá 15 3/21 30.6.2012 MT
416 930204 MARTINČEK Marek Družs.Lovčica-Trubín TJ Kolárovice 15 3/21 31.12.2012 ZA
417 901129 MARTINČEK Michal TJ Kotrčina Lúčka Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/30 30.6.2012 ZA
418 790420 MARTINČEK Rastislav TJ Kotrčina Lúčka Pokrok Turč.Kľačany 10 3/7 30.6.2012
419 890821 MARTINEC Ján ŠK Badín TJ Hronsek 10 3/19 30.6.2012
420 870424 MARTINEC Martin ŠK Badín TJ Hronsek 10 3/19 30.6.2012
421 950404 MARTINKA Tomáš OŠK Baník Stráňavy FK Strečno 10 3/21 30.6.2012 ZA
422 620708 MARTINSKÝ Ladislav FC Slovan Divín MŠK Podrečany 15 3/20 30.6.2012 LC
423 850427 MASNÝ Michal OFK Kotešová ŠK Dolný Hričov 15 3/21 ZH ZA
424 820127 MAŠÍR Miloš Partizán Veľká Lehota FK Malá Lehota 10 3/26 30.6.2012
425 801006 MATEJČÍK Martin Družstevník Belá Slovan Žabokreky 15 3/22 30.6.2012 MT
426 880906 MAŤOKÁR Michal Sokol Komjatná OŠK Lisková 10 3/28 30.6.2012
427 940607 MAZÚCH Kristián FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 3/13 30.6.2012
428 961014 MEDVECKÝ Michal FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2015 DK
429 720917 MELICH Miroslav MFK Detva ŠKP Detva 10 3/30 30.6.2012
430 930707 MELICHER Igor Sklotatran Poltár Tatran Breznička 15 6/30 31.12.2017 LC
431 960217 MELKO Tomáš ŠK Heľpa ŠK Šalková 7 3/23 30.6.2012
432 911007 MESIARIK Branislav MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 3/14 30.6.2013
433 871229 MIČEK Martin OFK Teplička n.Váhom Fatran Dolná Tižina 15 3/25 30.6.2012 ZA
434 740322 MIČÍK Miloš MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 3/14 30.6.2013
435 960212 MIČUDA Nikolas OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 10 3/18 30.6.2013 LC
436 910424 MIHALÍK Jozef Slovan Nová Bystrica Spartak Radôstka 10 3/20 ZH
437 890427 MIHALOVIČ Marek Slovan Šahy FC Agro Veľká Čalomija 15 3/30 30.6.2012 VK
438 910220 MIHALOVIČ Matúš Spartak Vráble MFK Žarnovica 15 3/21 30.6.2012
439 960414 MIHOK Marcel ŽP Šport Podbrezová OFK Slovan Valaská 7 3/27 30.6.2013
440 870221 MICHULEK Matej TJ Kotrčina Lúčka Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/30 30.6.2012 ZA
441 911230 MIKO Alexander Družs.Hrnčiarska Ves Tatran Breznička 10 3/22 31.7.2012
442 931027 MIKUĽA Jakub FK Ďurčiná FK Rajec 15 3/21 ZH ZA
443 840904 MIKUNDA Ľubomír Cemen.Lietavská Lúčka Hviezda Zádubnie 15 3/20 30.6.2012 ZA
444 890616 MILO Marián Fatran Dolná Tižina OFK Teplička n.Váhom 10 3/31 30.6.2012 ZA
445 910523 MINÁRIK Lukáš ŠK Závažná Poruba ŠK Kriváň L.Ondrašová 10 3/26 31.12.2012
446 920507 MIŠKÓCI Rastislav ŠK Drienok Mošovce Družstevník Blatnica 15 3/22 30.6.2012 MT
447 820122 MIŠUTA Tomáš Slovan Žabokreky MŠK Turany 15 3/23 30.6.2012 MT
448 960305 MITZ Ján MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 7 3/14 30.6.2015
449 920602 MLYNÁRIK Jakub MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 3/14 30.6.2013
450 951015 MOĎOROŠI Jakub Družstevník Dražkovce MŠK Fomat Martin 10 3/8 30.6.2012 MT
451 740214 MOKROŠ Michal Slovan Sklené Teplice FO Lovča 15 3/23 30.6.2012
452 940403 MOLNÁR Patrik Inter Bátorová TJ Nenince 10 3/30 31.12.2012
453 880128 MORAVČÍK Juraj ŠK Badín TJ Hronsek 10 3/19 30.6.2012
454 720819 MOTOŠKA Robert Slovan Tomášovce OFK Olováry 15 3/22 30.6.2012 VK
455 930228 MOZOLÍK Peter OFK Kotešová Kinex Bytča 15 3/28 30.6.2012 ZA
456 900120 MRÁZ Dalibor ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 3/30 30.6.2012 LM
457 860321 MRÁZ Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 15 3/30 30.6.2012 LM
458 940904 MUŠÁK Jaroslav Tatran Oravské Veselé MFK Banská Bystrica 7 3/23 30.6.2012
459 770314 NÁSZALY Marián Druž.Kamenné Kosihy FK Slovenské Ďarmoty 15 3/28 30.6.2012 VK
460 740915 NEMČOK Ján Baník Veľký Krtiš OFK Olováry 15 3/30 30.6.2012 VK
461 861116 NOCIAR Michal Družs.Hrnčiarska Ves OŠK Uhorské 15 3/21 31.12.2012 LC
462 930427 NOGA Juraj FK Terchová ŠK Gbeľany 15 3/29 30.6.2012 ZA
463 930719 NOSÁĽ Michal Družst.Hrnčiarska Ves Slovan Hrnč.Zalužany 10 3/20 30.6.2012
464 941001 NOSEK Patrik FC Lokom.ŽOS Vrútky MŠK Fomat Martin 10 3/18 ZH MT
465 941001 NOSEK Patrik MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 10 3/19 30.6.2012 MT
466 791005 NOVÁK František ŠK Tvrdošín Slovan Trstená 15 3/30 30.6.2012 DK
467 820402 NOVÁK Pavol Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
468 870730 NOVÁK Peter Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
469 861107 OBADAL Ivan 1.FC Kalinčiakovo MFK Nová Baňa 15 3/20 30.6.2012
470 801208 OCIEPKA Ivan MŠK Turany MŠK Fomat Martin 15 3/8 30.6.2012 MT
471 920324 OČENÁŠ Marek ŠK Partizán Č. Balog MFK Lokomot.Zvolen 20 3/8 31.12.2012
472 950224 OČENÁŠ Ondrej FK Šalková ŠKM Savon B. Bystrica 7 3/13 ZH
473 900818 OKULIAR František MŠK Kysuc.N.Mesto FK Zástranie 10 3/21 30.6.2012 ZA
474 920101 OKULIAR Ján TJ Kotrčina Lúčka Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/30 30.6.2012 ZA
475 930917 OLŠIAK Martin Družstevník Látky ŠK Kremnička 7 3/21 30.6.2012
476 940901 ONDRÁŠIK Martin MFK Detva FK Jupie BB-Podlavice 7 3/1 1.8.2013
477 840216 ONDRÍK Dušan Pokrok Turč. Kľačany IDOP Lipovec 15 3/22 30.6.2012 MT
478 861203 ONDRLA Juraj Družstevník Dražkovce MŠK Turany 15 3/23 30.6.2012 MT
479 851014 ONDRÚŠEK Robert OŠK Rudina Slovan Rudinská 15 3/31 30.6.2012 ZA
480 841226 ORAVEC Martin FK 1928 Jasenie FK 34 Brusno 10 3/15 ZH
481 841226 ORAVEC Martin FK 34 Brusno OFK Slovenská Ľupča 10 3/16 31.12.2012
482 840903 OREM Jozef Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 3/26 30.6.2012
483 931211 OSWALD Lukáš FK Žiar nad Hronom FO Lovča 7 3/16 ZH
484 931211 OSWALD Lukáš FO Lovča MFK Žarnovica 7 3/19 30.6.2012
485 801110 OVŠÁK Tomáš Máj Černová Partizán Ľubeľa 10 3/30 30.6.2012 LM
486 860725 PADALA Marek Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 15 3/30 30.6.2012 ZA
487 860918 PAFČO Michal ŠK Tvrdošín Oravan Brezovica 15 3/31 30.6.2012 DK
488 930507 PÁL Dávid Baník Veľký Krtiš Družstevník Príbelce 15 3/23 30.6.2012 VK
489 920914 PÁL Gabriel Poľnohosp. Veľký Blh ŠK Tempus R.Sobota 15 3/6 ZH RS
490 911108 PÁL Patrik Baník Veľký Krtiš FK Slovenské Ďarmoty 15 3/28 30.6.2012 VK
491 770527 PAĽAGA Miroslav Baník Ružiná Slovan Tomášovce 10 3/6 ZH
492 770527 PAĽAGA Miroslav Slovan Tomášovce Baník Kalinovo 10 3/7 31.12.2012
493 820901 PÁLENÍK Miroslav PS Hliník nad Hronom FO Lovča 15 3/21 31.12.2012
494 920202 PÁLEŠ Miroslav MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 15 3/12 30.6.2012 MT
495 940326 PALÍK Robert ŠKF Kremnica FK Žiar nad Hronom 10 3/1 31.12.2012
496 950810 PARIGAL Michal Družst.Oravská Polhora Slávia Rabčice 7 3/21 30.6.2014
497 880817 PAROBEK Matej FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 10 3/16 30.6.2012
498 961204 PASTUCHA Robert Kinex Bytča TJ Kolárovice 10 3/20 ZH ZA
499 950417 PÁSZTOR Ladislav 1.FK Horehron ŠK Kremnička 7 3/13 30.6.2012
500 920924 PAULOVIČ Juraj Pokrok Turč. Kľačany FK Trebostovo 15 3/31 30.6.2012 MT
501 891221 PAVČIN Anton OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 3/28 30.6.2012 ZA
502 730712 PAVLÍK Jozef Slovan Levice MFK Nová Baňa 15 3/20 30.6.2012
503 800325 PAVLOVKIN Milan FK mesto Prievidza Družstevník Príbelce 15 3/25 30.6.2012 VK
504 930517 PEPICH Radtislav FK Jupie BB-Podlavice MFK Lokomot.Zvolen 7 3/21 ZH
505 941203 PERAŠÍN Patrik ŠK Závažná Poruba MFK Tatran L.Mikuláš 10 3/2 30.6.2013 LM
506 930921 PEŠAN Erik FK Čadca Tatran Krásno n.Kysuc. 10 3/21 ZH CA
507 850414 PETRÁK Miroslav FK Čadca Beskyd Svrčinovec 15 3/20 30.6.2012 CA
508 800505 PETREK Rastislav Blatná Habovka ŠK Tvrdošín 10 3/19 31.12.2012
509 920609 PETRINEC Miloš OŠK Stožok MFK Vígľaš-Pstruša 10 3/26 30.6.2012
510 931021 PETROVIČ Ján ŠK Drienok Mošovce Družstevník Ďanová 10 3/29 30.6.2012 ZA
511 910521 PETROVIČ Michal ŠK Drienok Mošovce OFK Slovenské Pravno 15 3/11 30.6.2012 MT
512 900930 PIECKA Roman Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Dolný Hričov 15 3/21 30.6.2012 ZA
513 880301 PITOŇÁK Stanislav MŠK Fomat Martin ŠK Turčian.Štiavnička 15 3/20 30.6.2012 MT
514 920202 PITTNER Ľubomír ŠK Badín Tatran Turček 15 3/27 30.6.2012
515 930708 PLEVA Ondrej ŠK Závažná Poruba FC 34 LM-Palúdzka 7 3/21 30.6.2012 LM
516 861222 PLEVA Tomáš KFC Kalná nad Hronom MFK Nová Baňa 15 3/20 31.12.2012
517 950309 PLIEŠTIK Martin ŽP Šport Podbrezová Sokol Braväcovo 7 3/14 30.6.2012
518 890331 PODSTAVEK Andrej ŠK Partizán Č. Balog CSM Tisovec 15 3/8 30.6.2012 RS
519 910221 PODSTAVEK Matej ŠK Partizán Č. Balog ŠK Kremnička 10 3/6 30.6.2012
520 920725 POLC Tomáš MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 15 3/20 31.12.2012
521 700829 POLIAČEK František ŠK Závažná Poruba ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/25 30.6.2013
522 940829 POLIAK Dávid OŠK Nededza Družstevník Hôrky 10 3/21 30.6.2012 ZA
523 861122 POLKO Miroslav OFK Kotešová Kinex Bytča 10 3/20 30.6.2012
524 781015 POLLÁK Peter OŠK Rudina OFK Kotešová 10 3/14 ZH
525 940530 POPPER Martin OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 7 3/19 30.6.2012
526 940530 POPPER Roman OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 7 3/19 30.6.2012
527 880512 PORUBČAN Marek TJ Visolaje REaMOS K.Lieskovec 15 3/30 31.7.2012 CA
528 950813 POTOČÁR Erik Pokrok Stará Bystrica MŠK Kysucké N.Mesto 10 3/29 30.6.2012 CA
529 860403 POVAŽANEC Peter ŠK Hrochoť Družstevník Mičiná 10 3/26 31.12.2012
530 881214 PRACHÁR Vladimír MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 3/27 31.12.2012
531 811014 PRAVŇAN Milan Družstevník Valča Družstevník Ďanová 10 3/19 30.6.2012
532 590118 PRAŽMA Vladislav Elán Zvolen MFK Vígľaš-Pstruša 15 3/30 31.7.2012
533 890821 PŠENICA Robert FK Jupie BB-Podlavice OŠK Lieskovec 10 3/29 30.6.2012
534 930615 PÜŠPÖKY Jakub MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 10 3/27 30.6.2012 VK
535 930927 PÜŠPÖKY Martin MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 10 3/27 30.6.2012 VK
536 821012 RATULOVSKÝ Michal MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 15 3/30 30.6.2012 DK
537 930905 REHÁK Roman Jednota Bánová Družstevník Hôrky 15 3/21 30.6.2012 ZA
538 740923 RELL Ján Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 15 3/26 30.6.2012
539 900117 REPKA Ivan Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 10 3/22 30.6.2012
540 920626 REPKA Patrik Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 15 3/22 30.6.2012 CA
541 881031 RERICH Ján OTJ Hontianske Nemce Tatran VLM Pliešovce 10 3/19 30.6.2012
542 840408 RÉVAY Matej Prameň Kováčová Sokol Sielnica 10 3/28 30.6.2012
543 951123 REŽNAK Matej Baník Veľký Krtiš MFK ZAEL M.Kameň 10 3/24 ZH VK
544 951123 REŽNÁK Matej MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 10 3/27 30.6.2012 VK
545 900618 RIEČAN Martin FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 3/22 30.6.2012
546 911015 RIEČAN Tomáš FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 3/22 30.6.2012
547 950410 RÍŠA Lukáš ŠK Selce FK Jupie BB-Podlavice 7 3/5 30.6.2012
548 860927 ROMAN Juraj ŠK Javorník Makov Polom Raková 15 3/9 30.6.2012 CA
549 830313 RONČÁK Andrej Jednota Málinec Družst.Hrnčiarska Ves 10 3/20 30.6.2012
550 870313 RONČÁK Peter FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 3/22 30.6.2012
551 800602 ROSENBERG Jozef OŠK Lutila FK Žiar nad Hronom 15 3/22 30.6.2012
552 950130 ROŽNÍK Lukáš Lokomotíva Kozárovce MFK Nová Baňa 7 3/27 30.6.2014
553 790616 RUSKO Dušan ŠK Selce Družstevník Baláže 10 3/23 30.6.2012
554 920907 RUSKO Matúš Družstevník Baláže ŠK Selce 7 3/23 ZH
555 931219 RUSNÁK Ľuboš MŠK Fomat Martin Družba Malý Čepčín 15 3/27 30.6.2012 MT
556 770520 RYBÁR Jaroslav MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 3/29 30.6.2012
557 880601 SABO Adrián ŠK Dolný Hričov REaMOS K.Lieskovec 15 3/23 30.6.2012 ZA
558 941027 SABO Peter ŠK Dolný Hričov TJ Horný Hričov 10 3/28 30.6.2012 ZA
559 941210 SABOLÍK Miroslav ŠK Kremnička CŠK Cinobaňa 10 3/23 ZH LC
560 900624 SARTORIS Peter MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 3/14 30.6.2013
561 940621 SAUKA Dominik FK 34 Brusno Baník Ľubietová 7 3/23 ZH
562 930331 SEBÍŇ Pavel Družstevník Očová MFK Detva 10 3/28 30.6.2012
563 851104 SEDLIAK Ján ŠK Badín TJ Hronsek 10 3/19 30.6.2012
564 860315 SEGEČ Miroslav Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 3/21 30.6.2012 LC
565 830301 SEGEČ Peter FTC Fiľakovo Slovan Tomášovce 15 3/19 30.6.2012 LC
566 761029 SELECKÝ Martin FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 10 3/20 30.6.2012
567 900426 SCHLENC Július Jednota Málinec OŠK Uhorské 15 3/21 31.1.2012 LC
568 650506 SIVOK Ivan Družstevník Látky MŠK Podrečany 10 3/19 30.6.2012
569 861208 SIVOK Patrik Družs.Hrnčiarska Ves ŠK L+M Aqua Rapovce 15 3/21 31.7.2012 LC
570 850429 SKABELLA Gabriel TJ Nenince OFK Olováry 15 3/22 ZH VK
571 850429 SKABELLA Gabriel OFK Olováry Prameň Dolná Strehová 15 3/23 30.6.2012 VK
572 790928 SKOPAL Maroš Slovan Tomášovce Družstevník Príbelce 15 3/22 30.6.2012 VK
573 820922 SKRUTEK Marián Družstevník Mýtna FC Slovan Divín 15 3/19 30.6.2012 LC
574 821123 SLAČKA Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 15 3/30 30.6.2012 LM
575 880129 SLAČKA Peter OŠK Likavka OŠK Lisková 15 3/28 30.6.2012 LM
576 940302 SLIVKA Lukáš FK Čadca Tatran Oščadnica 10 3/30 30.6.2012 CA
577 940613 SLOTA Erik Máj Černová Poľana Hubová 7 3/29 30.6.2012
578 911023 SLOVIAK Matej FK Terchová ŠK Belá 10 3/16 30.7.2012
579 950227 SMIEŠNY Patrik FC TJ Orav. Podzámok MFK Dolný Kubín 10 3/22 30.6.2014 DK
580 950110 SNOPKO Dávid MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 3/13 30.62012
581 940605 SNOPKO Ján Vojtech FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 3/21 30.6.2012
582 710411 SOBOLA Peter Fatran Varín FK Lodno 15 3/30 31.12.2012
583 920418 SOKOL Erik Lokom.SEZ Kraľovany Iskra Hrboltová 15 3/13 30.6.2012
584 871008 SOKOL Peter Sokol Medzibrod Mladosť Lučatín 10 3/22 30.6.2012
585 940217 STAŇO Peter ŠK Čierne FK Čadca 7 3/28 30.6.2013 CA
586 940903 STAŠÁK Matej Tatran Oravské Veselé MŠK Námestovo 7 3/6 30.6.2013
587 820516 STAŠKOVAN Richard TJ Kotrčina Lúčka Beskyd Svrčinovec 10 3/30 30.6.2012 CA
588 940119 STEHEL Patrik FK Čadca Tatran Krásno n.Kysuc. 10 3/21 ZH CA
589 850521 STRAPKO Michal Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 3/29 30.6.2012
590 931023 STRELEC Lukáš Tatran Čierny Balog ŠK Partizán Č. Balog 10 3/8 ZH
591 960304 STRNADEL Andrej Spartak Radôstka Jednota Bánová 10 3/23 30.6.2012 ZA
592 950929 STYK Erik OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 7 3/30 ZH
593 890504 SÚHRADA Dávid ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 10 3/20 ZH
594 910813 SUJA Lukáš OŠK Stožok MFK Detva 10 3/29 ZH
595 910813 SUJA Lukáš MFK Detva ŠKP Detva 10 3/30 30.6.2012
596 960115 SÚKALA Dejan FK LAFC Lučenec ŠK Slovan Vidiná 7 3/21 30.6.2012
597 860624 SVINTEK Jaroslav OFK Slovenská Ľupča Sokol Hiadeľ 10 3/9 31.12.2012
598 910411 SÝKORA Richard MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 3/28 30.6.2012
599 950427 SZABÓ Jozef Vinohrad Čebovce Družstevník Cerovo 15 3/30 30.6.2012
600 741123 ŠAGÚL Miroslav Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 15 3/16 30.6.2012 RS
601 940301 ŠALMÍK Roman OFK Kotešová Štart Veľké Rovné 10 3/14 30.6.2012
602 900310 ŠAMAJ Martin REaMOS K.Lieskovec Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/31 30.6.2012 ZA
603 731121 ŠAVOL Jozef Družstevník Ďanová Slovan Žabokreky 15 3/23 30.6.2012 MT
604 960913 ŠENKÁR Samuel MFK Ružomberok Roháče Zuiberec 10 3/30 ZH DK
605 910606 ŠENŠEL Jaroslav FC Lokom.ŽOS Vrútky Turčan Košťany n/Turc. 15 3/22 30.6.2012 MT
606 800721 ŠEVČÍK Richard ŠK Sokol Jakub ŠK Sásová 10 3/22 30.6.2012
607 931201 ŠEVEC Ján FK Čadca Tatran Krásno n.Kysuc. 10 3/21 ZH CA
608 940126 ŠIDA Dominik Družstevník Štiavnička 1.OFC Liptovské Sliače 10 3/20 30.6.2012 LM
609 960709 ŠIMÁK Jaroslav Kinex Bytča Družstevník Hlboké 7 3/14 ZH
610 900421 ŠIMKO Branislav MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 15 3/22 30.6.2012 MT
611 890723 ŠIMKOVIČ Marek MFK Lokomot.Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 3/22 30.6.2012
612 910704 ŠIMO Martin FK Mesto Prievidza Baník Ružiná 20 3/19 30.6.2012
613 960209 ŠÍPOŠ Patrik FK LAFC Lučenec ŠK Slovan Vidiná 7 3/21 30.6.2012
614 931012 ŠIPULA Martin Kinex Bytča TJ Kolárovice 15 3/21 ZH ZA
615 901106/SRB ŠIRKA Pavel Slovan Tajov Prameň Kováčová 10 3/22 30.6.2012
616 800328 ŠKOPÍK Ján MFK Lokomot.Zvolen MFK Detva 10 3/19 31.12.2012
617 811220 ŠKULAVÍK Pavol TJ Olešná Slovan Podvysoká 10 3/27 30.6.2013 CA
618 910711 ŠKUTA Tomáš Družstevník Ďanová Družstevník Valča 10 3/20 30.6.2012
619 841120 ŠKUTA Vladimír Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Dolný Hričov 10 3/5 30.6.2012
620 940416 ŠLAPKA Jozef FK Čadca Tatran Krásno n.Kysuc. 10 3/21 ZH CA
621 880930 ŠOLTÉS Tomáš FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 15 3/21 30.6.2012 LC
622 870707 ŠOPA Ján MFK Žarnovica Partizán Župkov 15 3/21 30.6.2012
623 760304 ŠPANO Vladimír OŠK Lieskovec Slovan kúpele Sliač 10 3/30 30.6.2012
624 830409 ŠPIRKO Marián ŠK Turčian.Štiavnička Javorina Podhradie 15 3/26 30.6.2012 MT
625 910714 ŠTANCEL Tomáš MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 15 3/28 30.6.2012 MT
626 920222 ŠŤAVINA Máťáš FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 10 3/21 30.6.2013
627 840709 ŠTEFAN Slavomír Vinohrad Čebovce Družstevník Želovce 15 3/29 ZH VK
628 820102 ŠTEFANČÍK Peter ŠK Selce ŠK OPL Poniky 10 3/16 30.6.2012
629 900109 ŠTENCEL Tomáš OFK Slovenské Pravno ŠK Drienok Mošovce 15 3/9 30.6.2012 MT
630 801123 ŠUHAJDA Daniel MFK Nová Baňa Klas Horné Hámre 10 3/27 31.12.2012
631 861212 ŠULEK Peter FK Stará Halič Slovan Tomášovce 10 3/15 ZH
632 861212 ŠULEK Peter Slovan Tomášovce Slovan Šiat.Bukovinka 15 3/31 30.6.2012 LC
633 821117 ŠUPINA Roman Baník Kalinovo Slovan Tomášovce 15 3/14 31.12.2012 LC
634 850525 ŠURINA Stanislav Slovan Nová Bystrica Tatran Krásno n.Kysuc. 10 3/30 31.12.2012 CA
635 820516 ŠUSTEK Juraj ŠK Javorník Makov Kinex Bytča 15 3/19 30.6.2012 ZA
636 821025 ŠVÁBA Peter ŠK Olympia Bobrov MŠK Námestovo 15 3/9 ZH DK
637 821025 ŠVÁBA Peter MŠK Námestovo Slovan Mag.Vavrečka 15 3/10 30.6.2012 DK
638 920810 ŠVÁBIK Ivan Družstevník Ďanová Družstevník Valča 10 3/20 30.6.2012
639 800317 ŠVÁBIK Juraj Tatran Krásno n.Kys. MŠK Kysucké N.Mesto 15 3/29 30.6.2012 CA
640 760318 ŠVÁRNY Miroslav ŠK Závažná Poruba ŠK Demänová 15 3/19 30.6.2012
641 811122 ŠVEC Gabriel FK Slovan Levice MFK Nová Baňa 15 3/20 30.6.2012
642 941031 ŠVONAVEC Martin FO Malé Zlievce Baník Veľký Krtíš 10 3/21 30.6.2012 VK
643 930402 TAJBOŠ Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 10 3/13 30.6.2012
644 811015 TARGOŠ Michal Slovan Tajov Prameň Kováčová 10 3/22 30.6.2012
645 870319 TAVAČ Ľubomír FK Strečno Považan Nezbud.Lúčka 7 3/20 31.12.2012
646 850119 TAVAČ Tomáš Fatran Dolná Tižina TJ Stráža 15 3/11 30.6.2012 ZA
647 920610 TAVEL Miroslav MŠK Fomat Martin FC ŠTK 1914 Šamorín 20 3/8 30.6.2012
648 940415 TELEK Tomáš FTC Fiľakovo FK Fiľakovské Kováče 15 6/30 30.6.2012 LC
649 951221 TELIČÁK Lukáš OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Bešeňová 10 3/22 30.6.2014
650 940830 TISCHLER Szabolcs FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 10 3/21 30.6.2012 RS
651 780813 TOMAJKA Peter Družstevník Bzovík Družstevník Dačov Lom 15 3/28 30.6.2012 VK
652 961020 TOMAN Ivan FK Čadca MŠK Kysucké N.Mesto 10 3/29 30.6.2012 CA
653 960605 TOMAN Pavol FK LAFC Lučenec FO Malé Zlievce 10 3/30 ZH VK
654 960605 TOMAN Pavol FO Malé Zlievce Baník Veľký Krtíš 10 3/31 30.6.2012 VK
655 910307 TOMAŠČÍK Marek Iskra Lietavská Svinná Jednota Bánová 15 3/23 30.6.2012 ZA
656 760911 TOMAŠKIN Ján Družstevník Príbelce MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
657 910519 TRABALÍK Ivan MŠK Námestovo OŠK Sihelné 15 3/17 30.6.2012 DK
658 830809 TRČAN Ján Slovan Tomášovce FK Stará Halič 10 3/7 ZH
659 840524 TRČAN Miroslav Jednota Málinec OŠK Uhorské 15 3/21 31.12.2012 LC
660 891026 TREBULA Stanislav FC Lokom.ŽOS Vrútky ŠK Turčian.Štiavnička 15 3/21 30.6.2012 MT
661 951207 TRNKA Tomáš Cemen.Lietavská Lúčka Tatran Bytčica 10 3/31 30.6.2012 ZA
662 700917 TRNOVEC Jozef ŠK Štiavnik Kinex Bytča 15 3/19 30.6.2012 ZA
663 730717 TRNOVEC Miroslav TJ Kotrčina Lúčka TJ Višňové 15 3/21 31.7.2012 ZA
664 940227 TROPEK Tomáš MŠK Námestovo Oravan Rabča 10 3/29 30.6.2012 DK
665 890207 TRPIŠ Tomáš MŠK Fomat Martin FK Strečno 15 3/21 30.6.2012 ZA
666 940703 TRUSKA Samuel MFK Žarnovica FK Žiar nad Hronom 10 3/22 30.6.2012
667 871213 TUHÁRSKY Adam ŠK Litava Partizán Hrušov 10 3/26 30.6.2013
668 940518 TURŇA Erik ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 7 3/7 30.6.2013
669 930701 TURTÁK Igor TJ Horný Hričov ŠK Javorník Makov 10 3/26 30.6.2012
670 790309 UBERTÁŠ Marián TJ Nenince MFK ZAEL M.Kameň 15 3/24 30.6.2012 VK
671 920705 ULIČNÝ Jozef MFK Lokomot.Zvolen ŠK Voznica 15 3/19 ZH
672 920705 ULIČNÝ Jozef ŠK Voznica MFK Nová Baňa 15 3/20 31.12.2012
673 920723 URAM Michal Družstevník Kvačany ŠK Agro Baník Dúbrava 10 3/14 30.6.2012
674 960425 URBAN Gergö FK mesta Tornaľa MŠK Rimavská Sobota 10 3/7 30.6.2015 RS
675 930529 URBLÍK Martin OŠK Lutila MFK Žarnovica 7 3/22 30.6.2012
676 910415 URGELA Ján ŠK Kremnička FK Žiar nad Hronom 15 3/29 ZH
677 780712 URGELA Radoslav FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 20 3/9 ZH
678 780712 URGELA Radoslav Sokol Dolná Ždaňa Sitno Banská Štiavnica 10 3/13 30.6.2012
679 911029 URSÍNY Radoslav ŠK Dynamo Diviaky Družstevník Ďanová 10 3/19 30.6.2012
680 910606 UŽÍK Lukáš Družstevník Dražkovce Slovan Bystrička 15 3/11 31.12.2012 MT
681 870520 VACEK Rastislav OŠK Baník Stráňavy TJ Višňové 15 3/10 30.6.2012 ZA
682 831031 VAJS Emil MFK Detva ŠKP Detva 10 3/30 30.6.2012
683 920802 VALICA Viktor MFK Strojár Krupina TJ Uňatín 10 3/27 30.6.2012
684 880319 VALÍČEK Anton ŠKM Liptovský Hrádok Družstevník Východná 15 3/22 30.6.2012 LM
685 950319 VAŇO Marek Dukla Banská Bystrica OFK Slovenská Ľupča 7 3/29 ZH
686 950319 VAŇO Marek OFK Slovenská Ľupča FK Jupie BB-Podlavice 7 3/30 30.6.2012
687 800813 VAŇOVEC Peter Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 15 3/30 30.6.2012 CA
688 880529 VARECHA Mirko ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 10 3/20 ZH
689 820502 VARGA Gabriel Slovan Šahy Družs.Kosihy nad Ipľom 15 3/22 30.6.2012 VK
690 880117 VARGA Gergely FTC Fiľakovo Baník Ružiná 30 3/9 30.6.2012
691 781228 VASS Jozef 1. FK Buzitka FTC Fiľakovo 15 3/23 30.6.2012 LC
692 910527 VERNIČEK Ľubomír MŠK Námestovo OŠK Lokca 15 3/30 31.12.2012 DK
693 781001 VESELOVSKÝ Zdenko FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Ďanová 15 3/11 30.6.2012 MT
694 950729 VICIAN Miroslav ŠK Kremnička Sitno Banská Štiavnica 7 3/7 ZH
695 950729 VICIAN Miroslav Sitno Banská Štiavnica FK Jupie BB-Podlavice 7 3/8 30.6.2012
696 780127 VILHAN Andrej Slovan Hrnč.Zalužany Družst. Podzámčok 10 3/26 31.12.2012
697 930525 VILÍM Michal ŠK Javorník Makov Sokol Beňadiková 15 3/19 30.6.2012 LM
698 710227 VITEK Vladimír Družstevník Ďanová Pokrok Turč.Kľačany 15 3/28 30.6.2012 MT
699 800628 VLAČUHA Milan OFK Stred.Plachtince Vinohrad Čebovce 15 3/20 30.6.2012
700 920822 VNUČÁK Lukáš MŠK Námestovo Slovan Mag.Vavrečka 15 3/2 30.6.2012
701 890725 VRÁBEĽ Július Slovan Hrnč.Zalužany ŠK Tempus R.Sobota 15 3/9 ZH RS
702 910428 VRANEC Ľuboš MFK Jelšava MFK Revúca 15 3/22 ZH RS
703 860724 VRBENSKÝ Marek FK Biely Potok OŠK Likavka 10 3/21 31.1.2012
704 900922 VRBOVKAI Jozef FK Lesenice Inter Bátorová 15 3/30 ZH VK
705 930418 VUONG Filip MFK Žarnovica FK Žiar nad Hronom 15 3/8 30.6.2012
706 890820 WOLF Andrej FK Žiar nad Hronom MFK Nová Baňa 15 3/20 30.6.2012
707 960601 ZAGYI René FC 98 Hajnáčka MŠK Rimavská Sobota 10 3/22 30.6.2012 RS
708 951115 ZAHORANSKÝ Michal OŠK Likavka FK Biely Potok 7 3/19 31.12.2012
709 880811 ZÁHORSKÝ Igor MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 3/28 30.6.2012
710 960702 ZACHAR Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŽP Šport Podbrezová 10 3/7 ZH
711 900319 ZÁŇ Matej FK BCT Bratislava OŠK Istebné 10 3/8 ZH
712 900128 ZAŤKO Stanislav Sokol Liesek ŠK Tvrdošín 7 3/24 ZH DK
713 900128 ZAŤKO Stanislav ŠK Tvrdošín FK Nižná 7 3/25 30.6.2012 DK
714 850112 ZAŤKOV Tomáš Tatran VLM Pliešovce Slovan Dudince 15 3/22 30.6.2012
715 880209 ZBOJA Filip MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 3/14 30.6.2012
716 880730 ZELEŇÁK Lukáš ŠKM Liptovský Hrádok TJ Iľanovo 15 3/28 ZH LM
717 850614 ZEMAN Vladimír Sokol Medzibrod Sokol Nemecká 10 3/20 30.6.2012
718 830712 ZIMAN Michal MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 10 3/31 30.6.2012
719 930930 ZIMNIKOVAL Maroš FK Šalková FK Jupie BB-Podlavice 7 3/9 30.6.2012
720 930905 ZLÚKY Lukáš ŠK Badín ŠK Kremnička 7 3/21 30.6.2012
721 810428 ZOŠIAK Marek OŠK Stožok MFK Vígľaš-Pstruša 10 3/30 30.6.2012
722 841206 ZOŠIAK Robert Prameň Kováčová Sokol Sielnica 10 3/28 30.6.2012
723 801108 ZSIGMOND Gabriel Ipeľ Balog nad Ipľom ŠK Š-Team Vinica 15 3/24 30.6.2012 VK
724 870322 ZUBÁŇ Miroslav Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 15 3/1 31.12.2012 MT
725 891206 ZUZULA Ivan ŠK Vegum D.Vestenice Cemen.Lietavská Lúčka 15 3/21 30.6.2012 ZA
726 940421 ZVARÍK Radovan FK Šalková Tatran Podkonice 7 3/14 ZH
727 800716 ŽIHLAVNÍK Rastislav Družstevník Ďanová Havran Ľubochňa 15 3/1 30.7.2012 LM
728 871125 ŽILÁK Andrej Družstevník Sklabiňa Pokrok Turč.Kľačany 15 3/21 30.6.2012 MT
729 830125 ŽILKA Michal FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 15 3/21 30.6.2012 LC
730 941122 ŽIŠKA Andrej FK Jupie BB-Podlavice ŠKM Savon B. Bystrica 7 3/22 ZH
731 941122 ŽIŠKA Andrej ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 7 3/23 30.6.2012
732 941229 ŽIŠKA Rastislav MFK Tatran L.Mikuláš Družstevník Východná 10 3/21 ZH LM
733 941229 ŽIŠKA Rastislav Družstevník Východná ŠKM Liptovský Hrádok 10 3/22 30.6.2012 LM
734 960821 ŽONDA Marián MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 3/23 30.6.2012
735 870106 ŽÚBOR Pavol Družstevník Ďanová Družstevník Dubové 15 3/21 30.6.2012 MT

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.
1 780220 ADÁM Ivan FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 20/3 11 LC
2 850321 ADAM Oto Prameň Dolná Strehová OFK Olováry 15 22/3 11 VK
3 901127 ARBET Adam OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Ludrová 10 20/3 11 LM
4 740704 BALÁŽ Eduard Slovan Most pri Bratisl. TJ VTJ Rajecké Teplice 15 30/3 11
5 830825 BALÁŽ Roman REaMOS K.Lieskovec ŠK Čierne 10 30/3 11
6 891005 BALDOVSKÝ Milan Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 15 19/3 11
7 891019/SRB BALINOVIČ Boris MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 31/3 11 MT
8 960102 BALTIAR Jozef FK Čadca Tatran Krásno n.Kysuc. 10 21/3 11 CA
9 731207 BARČIN Bohuš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 21/3 11 MT
10 891211 BARIČIAK Andrej Slovan Nová Bystrica Rozkvet Klubina 10 28/3 11 CA
11 761122 BATYKA Marián ŠK Tvrdošovce Družstevník Sklabiná 15 31/3 11 VK
12 801207 BENKO Michal Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Lietava 15 30/3 11 ZA
13 931209 BEŇO Ján FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 7 5/3 11
14 780208 BIELIK Juraj TJ Kotrčina Lúčka TJ Považský Chlmec 15 20/3 11
15 771010 BOCKO Dušan ŠK Závažná Poruba Sokol Beňadiková 15 23/3 11 LM
16 850706 BOGDÁŇ Jozef OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 20/3 11 LC
17 700927 BORGOŇ Marián Tatran VLM Pliešovce OŠK Babiná 15 29/3 11
18 831025 BUDINSKÝ Martin MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 27/3 11
19 920510 CIGÁNIK Jaroslav Fatran Krasňany FK Terchová 15 12/3 11 ZA
20 880215 CVACHO Lukáš 1.HFC Humenné Fatran Varín 10 26/3 11
21 840512 ČERVENEC Peter ŠK Štiavnik Pokrok Stará Bystrica 10 22/3 11
22 920402 ČUBA Miroslav MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 10 14/3 11
23 941028 DANI Štefan Klas Stárňa Družstevník Gemer 10 30/6 11 RS
24 740825 DOMIK Attila FKM Nové Zámky FK Jesenské 15 6/3 11 RS
25 900615/SRB DUNJIČ Marko MŠK Turany FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 14/3 11
26 850128 ĎURANA Miloš Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 15 21/3 11 ZA
27 930717 ĎURČOV Ján ŠK Olympia Bobrov Prameň Kováčová 7 20/3 11
28 920707 DVORSKÝ Martin MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 10 19/3 11
29 830731 ERTL Ľuboš MŠK Turany IDOP Lipovec 15 23/3 11 MT
30 891227 FAZEKAŠ Peter ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 15 31/3 11 RS
31 891018 FLÓRO Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 10 13/3 11
32 900311 GIBAĽA Martin Poľnohosp.Veľký Blh Družst.Hrnčiarska Ves 15 6/3 11 RS
33 850219 GRAMBLIČKA Jaroslav OFK Metacol.Ludanice Sokol Dolná Ždaňa 20 9/3 11
34 920605 GREČMAL Patrik Polom Raková FK Čadca 10 30/3 11 CA
35 801228 HANIS Juraj OŠK Svätý Kríž OŠK Likavka 15 20/3 11 LM
36 841108 HEROLD Juraj Strojár SMZ Vyhne MFK Žarnovica 10 14/3 11
37 870422 HODOŇ Martin Fatran Dolná Tižina TJ Stráža 15 11/3 11 ZA
38 950509 HOMOLA Ondrej OFK Slovenská Ľupča OFK 1950 Priechod 7 21/3 11
39 830328 HORČÍK Jaroslav Cemen.Lietavská Lúčka Družstevník Bitarová 10 27/3 11 ZA
40 931215 HORVÁT Dávid Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 15 21/3 11 LC
41 880216 HRONČEK Tomáš Družstevník Cerovo Družstevník Dačov Lom 15 30/3 11 VK
42 950601 HUĎAN Martin FK Zvolenská Slatina MFK Lokomot.Zvolen 7 22/3 11
43 770820 HUDEC Peter MFK Nová Baňa MFK Žarnovica 10 14/3 11
44 880926 HURÁK Peter CSM Tisovec OFK Slovan Valaská 10 27/3 11
45 960608 HUSÁR Radovan OŠK Kamenná Poruba FK Rajec 10 21/3 11 ZA
46 951123 CHOVANEC Christián MŠK Fomat Martin Družba Malý Čepčín 10 27/3 11 MT
47 850919/SRB ILIČ Vladimír MŠK Turany Tatran Oravské Veselé 10 21/3 11
48 940228 IZRAEL Matej Prameň Kováčová Družstevník Podzámčok 10 31/3 11
49 820331 KAJDA Peter FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 15 16/3 11
50 881008 KIZEK Jaroslav Baník Štítnik Tatran Muráň 15 19/3 11
51 770424 KĽAGO Miroslav Tatran Turzovka Kysučan Korňa 10 14/3 11
52 830704 KLÁTIK Martin Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 28/3 11 VK
53 731012 KLIMÍK František OFK Kotešová Družstevník Bitarová 10 29/3 11
54 830423 KLINEC Tomáš MFK Banská Bystrica FK 34 Brusno 10 30/3 11
55 720208 KOPČIAK Vladimír Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 28/3 11 VK
56 900707 KORISTEK Milan Baník Kalinovo Tatran Breznička 10 22/3 11
57 840614 KOSEC Vladimír Sitno Banská Štiavnica Tatran Podkonice 10 23/3 11
58 900918 KOSMÁLY Juraj Lokomotíva Kozárovce Sokol Tekov.Breznica 10 19/3 11
59 950905 KOVÁČ Patrik Sklotatran Poltár FK LAFC Lučenec 10 13/3 11 LC
60 940104 KOVÁČ Roman Prameň Dolná Strehová Slovan Halič 15 14/3 11 LC
61 810329 KRAHULEC Stanislav Poľnohosp.Veľký Blh FK Jesenské 10 28/3 11
62 790508 KRNÁČ Ivan FK Jupie BB-Podlavice Iskra Horné Pršany 10 21/3 11
63 750413 KUGLER Peter OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 10 22/3 11
64 930714 KURTULÍK Juraj MFK Dolný Kubín Slovan Mag.Vavrečka 10 9/3 11 DK
65 731017 KYSELA Rastislav TJ Kotrčina Lúčka Rozvoj Mojš 10 30/3 11
66 850412 LIBIČ Peter Poľnohosp.Veľký Blh Družstevník Ožďany 15 22/3 11 RS
67 891215 LIETAVA Tomáš Družst.Lovčica-Trubín FK Žiar nad Hronom 15 27/3 11
68 920502 MAGA Filip Sokol Komjatná ŠKM Liptovský Hrádok 10 23/3 11 LM
69 780725 MACHUNKA Peter MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 10 19/3 11
70 950110 MAJERÍK Libor MŠK Fomat Martin MŠK Turany 15 23/3 11 MT
71 730924 MAJERSKÝ Martin Vtáčnik Dolná Trnávka Sokol Dolná Ždaňa 10 22/3 11
72 880710 MALATINEC Peter FC Junior Radvaň TJ Kriváň 15 31/3 11
73 790522 MARČAN Robert REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 15 6/3 11 CA
74 930820 MARETA Michal FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Blatnica 15 23/3 11 MT
75 890903/SRB MASLAKOVIČ Miloš MŠK Turany Družstevník Ďanová 15 31/3 11 MT
76 911219 MÄSÁR Jaroslav TJ Hlboké TJ Kolárovice 15 21/3 11
77 930718 MEZEI Filip FK Žiar nad Hronom OŠK Stará Kremnička 10 20/3 11
78 930813 MIŠKELA Marek FK Žiar nad Hronom Družst.Janova Lehota 10 20/3 11
79 810624 MIŠKOV Boris Sokol Dolná Ždaňa MFK Žarnovica 15 16/3 11
80 951129 MOJŽIŠ Adam Družstevník Podzámčok Prameň Kováčová 10 31/3 11
81 960605 MUDRONČÍK Petr OŠK Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 10 22/3 11
82 600513 NÍZKÝ Milan FC 34 LM-Palúdzka TJ Gôtovany 10 20/3 11
83 950224 OČENÁŠ Ondrej ŠKM Savon B.Bystrica Tatran Podkonice 7 14/3 11
84 900629 ORAVEC Tomáš OŠK Lisková OŠK Liptovská Osada 10 16/3 11
85 920914 PÁL Gabriel ŠK Tempus R.Sobota FK Jesenské 15 7/3 11 RS
86 900429 PAUER Erik MFK Banská Bystrica Slovan Tajov 10 22/3 11
87 781222 PETEREC Peter ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Partizán.Ľupča 15 30/3 11 LM
88 830819 PETKOV Peter MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 15 28/3 11 VK
89 941216 PETREK Tomáš FK Čadca Partizán Necpaly 10 20/3 11
90 731206 PLEVA Martin Cemen.Lietavská Lúčka TJ VTJ Rajecké Teplice 15 31/3 11 ZA
91 881230 PÓSA Michal Baník Kalinovo Slovan Hrnč.Zalužany 15 30/3 11 RS
92 870702 POVINEC Peter Kysučan Ochodnica REaMOS K.Lieskovec 15 23/3 11 ZA
93 930730 PRICZELL Roman MFK Lokomotíva Zvolen Slovan kúpele Sliač 10 23/3 11
94 781029 PROSTREDNÝ Marek Mladosť Lučatín OŠK Lieskovec 10 29/3 11
95 930804 ROLČEK Maroš Družstevník Hôrky OŠK Baník Stráňavy 15 21/3 11 ZA
96 900113 RUŽINSKÝ Vladimír Poľnohosp.Veľký Blh Družstevník Ožďany 15 19/3 11 RS
97 780810 SARVAŠ Dušan Poľnohosp.Veľký Blh Družstevník Ožďany ˇ15 28/3 11
98 781119 SEDLIAČEK Slavomír Jednota Bánová TJ Stráža 15 24/3 11 ZA
99 910930 SIGETI Juraj FK Žiar nad Hronom Družst.Janova Lehota 10 20/3 11
100 840823 SIHELSKÝ Michal Tatran VLM Pliešovce TJ Elán Zvolen 15 23/3 11
101 900719 SLOVIAK Jakub FK Terchová ŠK Belá 10 16/3 11
102 871003 SOBOŇA Marek OŠK Svätý Kríž OŠK Ludrová 10 14/3 11
103 901007 SOJKA Ján MFK Banská Bystrica Sokol Dolná Ždaňa 20 9/3 11
104 910110/SRB SREMAC Miograd MŠK Turany FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 14/3 11
105 891217 STANKOVIČ Michal Baník Veľký Krtíš OFK Stred.Plachtince 15 28/3 11 VK
106 931001 SUPUKA Lukáš Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 7 26/3 11
107 920112 SZABÓ Lukáš ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Ludrová 10 6/3 11 LM
108 920517 SZABÓ Michal Poľnohosp.Veľký Blh FK Jesenské 15 30/3 11
109 800219 ŠOŠKA Michal ŠK Juventus ZA-Závodie ŠKF AK Lúky 10 30/3 11
110 860706 ŠPENER Marek TJ Dlhé Pole Tatran Bytčica 15 31/3 11 ZA
111 720428 ŠROT Pavol Strojár SMZ Vyhne Sokol Nemecká 10 14/3 11
112 870628 ŠTANCEL Stanislav MŠK Fomat Martin Družs.Liptov.Štiavnica 15 22/3 11
113 770910 ŠTANGA Rastislav Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 15 23/3 11
114 911129 THOMKA Miroslav FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 21/3 11 MT
115 830808 TÓTH Ján FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 19/3 11 LC
116 900425 TÓTH Konrád OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 20/3 11 LC
117 890220 TÓTH Vojtech Poľnohosp.Veľký Blh Družst:Hrnčiarska Ves 10 19/3 11
118 881230 TRABALÍK Miroslav MŠK Námestovo OŠK Sihelné 15 17/3 11 DK
119 880807 TRNOVSKÝ Matej Družstevník Ďanová Tatran Oravské Veselé 10 21/3 11
120 690626 UHRIN Štefan Slovan Belín FK Jesenské 10 27/3 11
121 910903 URBANČOK Radovan Družstevník Mýtna Družstevník Látky 10 20/3 11
122 880614/SRB VAJAGIČ Milan MŠK Turany Družstevník Belá 15 22/3 11 MT
123 840324 VANÍK Matej OFK Slovenská Ľupča Mladosť Lučatín 10 28/3 11
124 810706 VÉGH Zoltán FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 10 19/3 11
125 790216 VERNARSKÝ Daniel FK Poprad ŚK Kremnička 10 27/3 11
126 941212 VIDLÁK Michal Družstevník Blatnica FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 19/3 11 MT
127 830624 VIERIK Vladimír Iskra Hrboltová OŠK Liptovská Osada 10 21/3 11
128 870412 VOZÁR Michal Cemen.Lietavská Lúčka REaMOS K.Lieskovec 15 23/3 11 ZA
129 790822 VRÁBEĽ Peter Poľnohosp.Veľký Blh Družstevník Ožďany 15 19/3 11 RS
130 910428 VRANEC Ľuboš MFK Revúca Tatran Muráň 15 23/3 11 RS
131 900922 VRBOVKAI Jozef Inter Bátorová Sokol Opat.Nová Ves 15 31/3 11 VK
132 820906 VRBOVKAI Marián TJ Nenince Družs.Kamenné Kosihy 10 13/3 11
133 880828 VÝLUPOK Peter MFK Banská Bystrica ŠK Badín 10 13/3 11
134 871114 WEBER Patrik FK Žiar nad Hronom Družst.Janova Lehota 10 20/3 11
135 860827 WINDISCH Ľubomír ŠK Drienok Mošovce ŠK Dynamo Diviaky 10 14/3 11
136 930927 ZÖLLEI Roland TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 15 31/3 11 VK
137 730827 ZRNČÍK Patrik ŠK Olympia Bobrov Družstevník Dlhá n.Or. 10 21/3 11
138 910127 ZVARA Filip FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 20 9/3 11
139 800820 ZVODA Marek Poľnohosp.Veľký Blh Družstevník Ožďany 15 22/3 11
140 811111 ŽÁK Marek TJ Kotrčina Lúčka REaMOS K.Lieskovec 15 23/3 11 ZA
141 830831 ŽÍDEK Michal OFK Ovčiarsko OFK Kotešová 15 21/3 11 ZA
142 900630 ŽŇAVA Ondrej Družstevník Pitelová FK Žiar nad Hronom 15 22/3 11

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum, podľa článku pozn.
1 791229 ADAMEC Vladimír Tatran Oravské Veselé OŠK Istebné 10 4/13 12
2 850823 BARAN Michal OŠK Renop Lipt.Teplá Družs.Liptov.Štiavnica 10 3/22 12
3 900403 BELÁ Kristián Družst.Kosihy n.Ipľom FK Lesenice 10 4/19 12
4 940118 FEKIAČ Marek OŠK Stožok MFK Detva 10 4/19 12
5 900122 GARAJ Marek OŠK Lisková Oravan Orav.Jasenica 10 4/13 12
6 911002 GOLIS Peter OŠK Lisková ŠK Agro Baník Dúbrava 10 3/22 12
7 830308 KAČALKA Vladimír OŠK Lisková ŠK Agro Baník Dúbrava 10 3/22 12
8 860814 KUPEC Lukíš ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 4/13 12
9 860325 LUPTÁK Peter OFK Slovenská Ľupča Sokol Medzibrod 10 4/5 12
10 900414 MARTON Dominik OŠK Lisková Oravan Orav.Jasenica 10 4/13 12
11 910523 PÉTER Patrik TJ Nenince Sokol Opat. Nová Ves 10 4/13 12
12 801002 ŠIŠKA Rastislav OŠK Lisková ŠK Agro Baník Dúbrava 10 3/29 12
13 871223 ŠLAPKA Ladislav REaMOS K.Lieskovec FK Nesluša 10 4/19 12
14 960926 VALASZKAY Csaba FK Mesta Tornaľa Družstevník Gemer 10 4/5 12

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum porušenie čl. pozn.
1 870802 WOLLINGER Patrik CSM Tisovec MFK Revúca 10 3/29 4